دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نوجوان‌ فلسطینی سپر انسانی شد! +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پرس تی وی: تصاوير ويدئويي اخيرا فاش شده نشان مي دهد كه سربازان رژيم صهيونيستي در جريان اعتراضات در شرق بيت المقدس از يك نوجوان فلسطيني با دستان بسته شده، در نقش سپر انساني استفاده مي كنند.

اين ويدئو كه توسط گروه "حاميان بين المللي كودكان فلسطين" در سايت "يوتيوب" قرار گرفته نشان مي دهد سربازان اسرائيلي و مسلح نوجوان فلسطيني را با خشونت از جيپ نظامي بيرون مي كشند.

نوجوان‌ فلسطینی سپر انسانی شد! +عکس

اين واقعه غيرانساني روز جمعه در محله "ابو ديس" واقع در شرق بيت المقدس روي داد. به گفته اين گروه اغلب سربازان صهيونيست از كودكان فلسطيني به عنوان سپر انساني استفاده مي كنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.