پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها از 18شهریور ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: تقویم آموزشی 22دانشگاه  در نیمسال اول سال تحصیلی 92-91 اعلام شد، دانشگاه ها برای ایجاد تعادل بین دو نیمسال، در سال جاری فعالیت اموزشی خود را یک تا دو هفته زودتر از سال گذشته آغاز کردند.

امسال دانشگاه ها برای اینکه بین دو نیم سال اول و دوم سال تحصیلی 92-91 تعادل ایجاد کنند تغییراتی در تقویم آموزشی خود ایجاد کردند.

دکتر محمد مهدی خدایی رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه دراین باره به مهر گفت: با اینکه تغییر تقویم آموزشی و تنظیم دوباره آن برای دانشگاه ها فعالیت زمان بر و مشکلی است اما برای استفاده بهینه از ترم دوم سال تحصیلی و ایجاد تعادل بین دو ترم امسال دانشگاه ها سعی کردند تغییراتی در تقویم آموزشی دانشگاه ایجاد کرده و فرایند آموزشی خود را زودتر از سال گذشته آغاز کنند.

جدول آغاز به کار کلاسهای درس دانشگاهها در نیمسال اول

ردیف

دانشگاه

زمان آغاز کلاسها

1

تهران

25 شهریور

2

صنعتی امیرکبیر

18 شهریور

3

صنعتی شریف

25 شهریور

4

شهید بهشتی

25 شهریور

5

تربیت مدرس

اول مهر

6

بین المللی امام خمینی (ره)

25 شهریور

7

فردوسی مشهد

25 شهریور

8

تبریز

25 شهریور

9

گیلان

25 شهریور

10

مازندران

25 شهریور

11

شهرکرد

18 شهریور

بر این اساس، دانشگاه های تهران، صنعتی شریف، شهید بهشتی، گیلان، تبریز، فردوسی مشهد، بین المللی امام خمینی (ره)، مازندران، اراک، ارومیه، خلیج فارس، سمنان، سیستان و بلوچستان، شیراز، صنعتی شیراز و علم و صنعت کلاس های درس خود را در نیم سال اول سال تحصیلی 92-91 از 25 شهریورماه آغاز می کنند و تنها دانشگاه تربیت مدرس است که کلاس های درس خود را از اول مهرماه آغاز خواهد کرد.

ردیف

دانشگاه

زمان آغاز کلاسها

12

اراک

25 شهریور

13

ارومیه

22 شهریور

14

خلیج فارس

25 شهریور

15

رازی کرمانشاه

18 شهریور

16

سمنان

25 شهریور

17

سیستان و بلوچستان

25 شهریور

18

شیراز

25 شهریور

19

صنعتی شیراز

25 شهریور

20

یاسوج

18 شهریور

21

علم و صنعت

25 شهریور

22

اصفهان

24 شهریور

همچنین کلاس های درس دانشگاه های صنعتی امیرکبیر، شهرکرد، رازی کرمانشاه و یاسوج براساس تقویم آموزشی نیم سال اول سال تحصیلی 92-91 از 18 شهریورماه آغاز می شود و تنها دانشگاه اصفهان است که کلاس های درس خود را در نیم سال اول سال تحصیلی مذکور از 24شهریور ماه آغاز می کند.

کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مورد تقویم آموزشی دانشگاه ها در سال تحصیلی جدید گفت: دانشگاه ها می توانند در فاصله زمانی دو هفته پایانی شهریور تا اول مهر، سال تحصیلی خود را شروع کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.