"> علیرضا افتخاری: مرا خانه‌ نشین کردند
پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: علیرضا افتخاری: مرا خانه‌ نشین کردند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: خواننده باسابقه موسیقی سنتی کشور گفت: متاسفانه در این مدت طولانی که حضوری در موسیقی نداشتم هیچ کس متوجه نشد چرا من نیستم. هیچ کس نپرسید این چه نیرویی بود که موجب بیرون رفتن علیرضا افتخاری از میدان شد و این سوال هایی بود که هیچ وقت هیچ فردی به آن پاسخ نداد.

علیرضا افتخاری درباره کم رنگ شدن حضورش در عرصه موسیقی گفت: خودتان بهتر می دانید که بیش از سه سال است فعالیت چندانی در عرصه موسیقی ندارم؛ چراکه بهتر دیدم در این شرایط جوانان هنرمند و خوش لباسی که چند سالی است حضور خود را بیشتر کرده اند خودنمایی کنند و مطمئن هستم به یاری خداوند این روند نیز بیشتر و بهتر از گذشته خواهد شد. روند مطلوبی که اگر به این شکل هدایت شود دیگر نیازی به من و هم نسلان من نیست.

این خواننده موسیقی سنتی ایرانی ادامه داد: در طول چندین دهه فعالیتی که در موسیقی داشتم تجربه هایی اندوختم که می توانست توشه خوبی برای هنرمندان جوان موسیقی باشد اما آنچه تا به امروز دریافتم عدم تمایلی است که هنرمندان جوان موسیقی نسبت به این اندوخته ها دارند بنابراین ترجیح می دهم فعلا خانه نشینی را تجربه کنم و نوبت را به جوان هایی بدهم که تالارهای اجرا در تسخیر آنهاست.

علیرضا افتخاری: مرا خانه‌ نشین کردند

افتخاری تاکید کرد: من نگران خانه نشینی خود نیستم اما امیدوارم همین دوستان جوان عاشقانه به راه خود ادامه دهند و بدانند اگر علیرضا افتخاری در روزگاری محبوب دل های مردم بود و آثارش در میان عموم مردم با استقبال نسبی روبه رو بوده به خاطر عشقی بوده که بر آمده از دل است. مردم می دانند من هرگز سعی نکردم با دروغ به احساسات آنها رخنه کنم.

خواننده آثاری چون "نیلوفرانه" در پاسخ به سوالی مبنی بر ورود مسائل سیاسی در عرصه هنر و رویکرد خودش در این زمینه ادامه داد: هنوز دلیل این را نمی دانم که چرا بسیاری از دوستان موضوع را به سیاست کشیدند اما می دانم آنهایی که می خواستند من نباشم به درستی کار خود را انجام دادند. اما به این نکته توجه نکردند که من ریشه ام را از مردم می گیرم که با این برنامه ریزی ها نمی توان من را از آنها دور کرد. البته همان هایی که خواهان حضور من در موسیقی نبودند باعث شدند من کناره گیری کنم چراکه سودشان در نبودنم بود.

وی با انتقاد از شرایط حاکم بر موسیقی کشور به تشریح فعالیت های خود در عرصه موسیقی اشاره کرد و گفت: متاسفانه در این مدت طولانی که حضوری در موسیقی نداشتم هیچ کس متوجه نشد چرا من نیستم. هیچ کس نپرسید این چه نیرویی بود که موجب بیرون رفتن علیرضا افتخاری از میدان شد و این سوال هایی بود که هیچ وقت هیچ فردی به آن پاسخ نداد و حالا بعد از مدتی می آیند و برگه ای را به عنوان حکم چهره ماندگار به من می دهند و من را خانه نشین می کنند و کسی نیست که بگوید آیا علیرضا افتخاری شعر و ترانه خارج از نزاکتی را تولید کرده که این چنین با او رفتار می کنید؟ یا موضوع روبوسی یا موارد دیگری در کار بود که این چنین با من رفتار می کنید؟

افتخاری به فعالیت مستمر خود طی سال های گذشته اشاره کرد و گفت: من هنوز نمی دانم دلیل اینکه برخی هنرمندان نباید در عرصه موسیقی فعالیت خوبی داشته باشند چیست؟ مگر ما چند هنرمند مانند بزرگان موسیقی مان داریم که این چنین صدای خاص و خوبی داشته باشند. آیا با گفتن یک جمله از زبان برخی هنرمندان باید جلوی فعالیت آنها را بگیریم؟

شاگرد استاد تاج اصفهانی همچنین خاطرنشان کرد: به طور حتم تا زمانی که بزرگان موسیقی وارد نشوند من هم تمایلی به بازگشت نشان نخواهم داد حتی اگر این خانه نشینی تا 10 سال هم به طول بیانجامد. من به خود اجازه بی حرمتی و بی احترامی به عرصه موسیقی نخواهم داد و تا زمان ورود هنرمندان واقعی این عرصه همچنان خانه نشین خواهم بود اما به این نکته هم اشاره می کنم که آقایان نباید موضوع را سیاسی کنند و باید بر این باور باشند که تنور موسیقی ایرانی با ورود کارآمدان و پیشکسوتان نام آوراست که داغ خواهد شد.

افتخاری در بخش پایانی صحبت های خود با اشاره به انتشار برخی از نقل قول ها از زبان وی در مطبوعات پیرامون محمدرضا شجریان تصریح کرد: متاسفانه در ماه های اخیر گاه و بیگاه می بینم که از قول من مطالبی درباره محمدرضا شجریان منتشر می شود که روح من از آنها بی خبر است و از همین جا اعلام می کنم که با وی عداوت و دشمنی نداشته و ندارم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.