دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سفر احمدی نژاد به عربستان قطعی شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: مدیر کل امور بین الملل دفتر رییس جمهور از قطعی شدن سفر احمدی نژاد به عربستان در ۲۴ و ۲۵ مردادماه سال جاری خبر داد.

محمد رضا فرقانی مدیر کل امور بین الملل دفتر رییس جمهور با اشاره به دعوت پادشاه عربستان از احمدی نژاد برای حضور در اجلاس مکه گفت:سفر رییس جمهور به عربستان برای شرکت در اجلاس سران کشورهای اسلامی قطعی شده است و رییس جمهور روزهای 24 و 25 مرداد ماه به این سفر خواهد رفت.

مدیر کل امور بین الملل دفتر ریاست جمهوری با اشاره به همراهی یک هیئت دیپلماتیک و سیاسی در این سفر گفت: هنوز لیست نهایی همراهان رییس جمهور نهایی نشده است و اقدامات تشریفاتی در این خصوص در حال انجام است.

اجلاس اضطراری سران کشورهای اسلامی به دعوت پادشاه عربستان در شهر مکه مکرمه با حضور سران کشورهای اسلامی برای بررسی آخرین تهدیدها علیه منطقه و جهان اسلام برگزار می شود.

پیش بینی می شود رییس جمهور کشورمان با برخی از مقامات عالی سران کشورهای اسلامی دیدار و گفت و گو کند.

پیش از این روزنامه الریاض از دعوت عربستان سعودی از ایران برای حضور در این اجلاس خبر داده بود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.