جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: انتقام‌ گیری خونین از زن و مرد جوان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه شرق: مردی که از رابطه زن موردعلاقه اش با مردی دیگر مطلع شده بود، هر دو آنها را به قتل رساند.

اجساد این زن و مرد روز 18 بهمن سال پیش در پی گودبرداری زمین در شهرک جهاد زابل پیدا و معلوم شد زن جوان حدود یک ماه قبل از مرد ناشناس کشته شده است. هر دو قربانی با ضربات کارد از پادرآمده و روی صورتشان اسید ریخته و اجسادشان در کیسه پلاستیکی پیچیده شده بود. در حالی که ابتدا تصور می شد این دو توسط قاچاقچیان موادمخدر به قتل رسیده اند، سرنخ هایی علیه مردی به نام حامد به دست آمد که با زن کشته شده رابطه داشت.

حامد بعد از دستگیری اقرار کرد به زن جوان علاقه داشت اما وقتی از رابطه او با مردی دیگر مطلع شد وی را به خانه اش کشید و با چاقو کشت و سپس برای شناسایی نشدن هویت مقتول روی صورتش اسید ریخت.

حامد در ادامه اعتراف کرد: من زن جوان را دوست داشتم و فکر می کردم او هم به من علاقه مند است تا اینکه متوجه شدم با مرد دیگری رابطه دارد. تصمیم به قتلش گرفتم و بعد از کشتن او برای اینکه مردی را که با مقتول اول رابطه داشت بکشم نقشه دیگری کشیدم و به یکی از دوستان گفتم این مرد با خواهر تو رابطه دارد، به این صورت او را تحریک کردم و هر دو نفر سراغ آن مرد رفتیم، او را سوار خودرو کردیم و در منطقه ای خلوت به قتل رساندیم، بعد روی جسد اسید ریختم و آن را دفن کردم.

ماموران در ادامه تحقیقات دومین متهم را نیز بازداشت کردند و در حال حاضر تحقیقات از آنها ادامه دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.