پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اخاذی پزشک عاشق پیشه قلابی از 21 دختر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه ابتکار: پسر جوان که با همدستی برخی از اعضا خانواده اش، ضمن فریب دختران جوان از آنان اخاذ می کرد توسط ماموران پلیس فتا پایتخت دستگر شد.

اواسط مرداد ماه سال گذشته، دختر جوان به نام «الهام» در حالی که به شدت ترسیده بود، به پلیس فتا پایتخت مراجعه و عنوان کرد که در یکی از شبکه های اجتماعی با فردی به نام «علیرضا» که خود را از اساتید مطرح از دانشگاه ها معروف پزشک معرف کرده، آشنا شده است.

ان دختر جوان در ادامه اظهارات خود به ماموران پلیس فتا، گفت که از آنجا که دانشجو رشته پزشک بودم، کم کم به او نزدک شده، تا انکه چند پش «علیرضا» از من درخواست ازدواج کرد و پس از مدت از من خواست که چند قطعه از عکس ها شخص خود را برا او ارسال کنم تا تصویر من را به اعضا خانواده اش نشان دهد. اما بعد از مدت رفتار این فرد تغییر و سرانجام پس از مدتی ضمن تهدید من برای انتشار عکس ها، عنوان کرد که باید در قبال عدم انتشار به او پول بدهم.

شاکی در ادامه اظهارات خود به ماموران پلیس گفت که خانواده او در یکی از شهرستان ها زندگی کرده و اگر متوجه این مساله می شدند، با ادامه تحصیل وی مخالفت کرده و به همین دلیل و با پیشنهاد «علیرضا» مبنی بر پرداخت پول در قبال عدم انتشار عکس ها خصوصی وی، موافقت کرده و گفت: پس از مدت تمام هزینه ها تحصیل خود را که خانواده برای من ارسال می کردند را در اختیار «علیرضا» قرار داده، اما وی هر روز مبلغ بشتر طلب می کرد تا انکه روزی عنوان کرد که برا من کار پیدا کرده و تهدید کرد که باید حقوق ماهانه را به وی پرداخت کنم.

الهام در ادامه اظهارات خود عنوان کرد که با انکه وی هر ماه حقوق خود را به همراه مبلغ که خانواده اش برا ادامه تحصیل وی ارسال می کردند را در اختیار «علیرضا» قرار می دهد، اما او هر روز تهدید جدیدی مطرح می کند و سرانجام تصمیم به شکات از وی کرده است.

با ثبت اظهارات این فرد، تحقیقات ماموران پلیس فتا برا یافتن سرنخ از این مرد آغاز شد و آنان در بررس های اولیه دریافتند که این مرد 32 ساله که خود را به عنوان یکی از اساتید معروف از دانشگاه ها پزشک معرفی کرده است، درواقع جوان بیکار است و از شیوه اغفال دختران، امرار معاش می کند که با هماهنگ های انجام شده قضایی، ماموران پلیس قصد دستگیری این فرد را در داخل منزلش داشتند که در همین حین خانواده این فرد سعی داشتند که با ایجاد درگیری سوری، «علیرضا» را فراری دهند که نهایتا این فرد توسط ماموران پلیس دستگیر و ماموران ضمن بررسی مخفیگاه، تلفن همراه و سیستم رایانه ای این فرد، دریافتند که با او این شیوه دختران زیادی را تهدید کرده و خواهر، برادر و دوست صمیمی این فرد نیز در این ماجرا نقش داشته اند.

علیرضا در حال که روبرو ماموران پلیس قرار گرفته بود، ضمن اعتراف به بزه انتسابی، عنوان کرد که به شیوه ها مختلف و با طرح عناون همچون «پزشک»، «استاد دانشگاه» و ... به دختران جوان نزدیک شده و با شناسایی نقاط ضعف آنها، آنان را تهدید می کرده است.

علیرضا در ادامه اظهارات خود، عنوان کرد که به شیوه های مختلف با فریب دختران جوان، از آنها عکس تهیه کرده و در هنگام که دختران از ارائه عکس ها خود امتناع می کردند، و برای جلب اعتماد آنان از حضور خواهرش (ساناز) استفاده کرده و با انجام خواستگار سوری، رضایت دختران جوان را جلب می کرده است.

وی در اعترافات خود به فریب 21 دختر جوان اعتراف کرده و عنوان کرد که در قبال عدم انتشار تصاویر دختران، از آنان مبالغ همچون شش میلیون تومان، هفت میلیون و ... دریافت می کرده است.

سرهنگ محمدمهد کاکوان، رییس پلیس فضا تولد و تبادل اطلاعات تهران بزرگ ضمن تایید این خبر، به دختران جوان توصیه کرد که فریب ادعاها پوچ افراد را در فضای مجازی نخورده و تاکید کرد که پرونده ها این چنینی که مسئله آبرو دختران جوان مطرح است، به صورت محرمانه نزد پلیس باق می ماند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.