جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جذب دانشجوی خارجی در 11 دانشگاه کره‌ای ممنوع شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: بعد از گزارشات و اعتراضات متعدد از شرايط نامطلوب دانشگاه هاي كره جنوبي براي دانشجويان اتباع خارجه و با تحقيقات 4 ماهه وزارت آموزش اين كشور مجوز پذيرفتن دانشجويان خارجه 11 دانشگاه كره اي ابطال شد.

اين تصميم تا پايان سال آينده ميلادي به طور موقت اجرا خواهد شد. بنابر گفته وزارت آموزش، علوم و فناوري كره جنوبي 19 دانشگاه ديگر موظف شدند تا ظرف يك سال آينده استانداردهاي لازم در اين خصوص را كسب كنند تا بتوانند همچنان دانشجويان خارجي را پذيرش كنند.

در سال گذشته 83 هزار و 840 دانشجوي خارجي در دانشگاه هاي كره جنوبي تحصيل كرده اند كه 70 درصد آنها چيني هستند. ژاپن، مغولستان و ويتنام نيز در رتبه هاي بعدي تعداد دانشجو در كشور كره جنوبي هستند.

بنابراين تحقيق مشخص شد دانشگاهـ هاي كره اي فقط به منظور درآمد بيشتر و بدون در نظر گرفتن تسهيلات و استانداردهي مناسب آموزشي دانشجويان خارجي مي پذيرند.

گفتني است در ماه هاي اخير گزارشات و اعتراضات دانشجويان خارجي دانشگاه هاي كره جنوبي نسبت به تحصيل در اين كشور رو به افزايش بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.