جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ارز زائران با چه نرخی محاسبه می‌شود؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مطابق مقررات ارزی، ارز مبادله ای به شرکت های منتخب اعزام زائران پرداخت می شود .

مطابق مقررات ارزی که در اوایل آذرماه سال گذشته به بانک های عامل ابلاغ شد، فروش ارز مسافری یک بار در سال برای کلیه مقاصد به مسافرین هوایی، زمینی،ریلی و دریایی تعلق می گیرد.

مبلغ ارز به میزان 300 دلار یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ مبادله ای است.

به گفته صمد کریمی، سخنگوی مرکز مبادلات ارزی فروش ارز به نرخ مبادله ای به شرکت های معرفی شده از سوی سازمان حج و زیارت جهت اعزام زایران به عمده مفرده و عتبات عالیات(عراق) بلامانع است.

وی تاکید کرد: همچنین فروش ارز توسط بانک های عامل بابت هزینه های سوخت ، ناوبری، هندلینگ، لندینگ، حقوق خدمه خارجی و حق بیمه شرکت های هواپیمایی ایرانی به نرخ مبادله ای عرضه می شود.

پیش از این شائبه هایی مبنی بر عدم دریافت ارز مبادله ای توسط برخی از زائران عمره مفرده به وجود آمده بود. بر این اساس زائران عمره مفرده برای تأمین ارز خود می توانند با مراجعه به شعب ارزی بانک ملت در سراسر کشور برای این کار اقدام کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.