يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تصادف خونین اتوبوس شرکت واحد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از جراحت هشت تن در جریان وقوع دو فقره تصادف رانندگی در پایتخت خبر داد.

حسن عباسی در تشریح جزئیات این خبرگفت: وقوع یک مورد حادثه تصادف دو دستگاه اتوبوس با یکدیگر در ساعت 7:25 به اورژانس 115 اطلاع داده شد و به دنبال آن سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع در خیابان جانبازان، خیابان کرمان اعزام شدند.

وی اضافه کرد: پس از حضورعوامل اورژانس در محل، مشخص شد که یک دستگاه اتوبوس در حاشیه خیابان پارک کرده بوده که یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد با این اتوبوس برخورد کرده و سبب جراحت سه زن که از مسافران آن بوده اند، شده است.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با بیان اینکه این افراد به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شدند، افزود: وضعیت جسمی این افراد مطلوب گزارش شده است.

عباسی همچنین از واژگونی یک دستگاه سواری ون در اتوبان قم – تهران خبر داد و گفت: در پی واژگونی این وسیله نقلیه، پنج تن مصدوم شدند.

به گفته وی، عوامل اورژانس به وسیله چهار دستگاه آمبولانس، به محل حادثه اعزام و پنج مصدوم را به بیمارستان هفتم تیر منتقل کردند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.