جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زمان آغاز ثبت‌نام دوره‌ کاردانی 92 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام داوطلبان دوره های کاردانی نظام جدید فنی وحرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال 92 از 19 اردیبهشت ماه خبر داد.

دکتر حسین توکلی با بیان اینکه ثبت نام داوطلبان دوره های کاردانی نظام جدید فنی وحرفه ای از روز پنجشنبه 19 اردیبهشت ما از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز می شود، اظهارکرد: ثبت نام از متقاضیان این دوره ها تا روز پنج شنبه 26 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

وی درباره زمان انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام، گفت: این اطلاعیه علاوه بر اینکه از روز دوشنبه 16 اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد، در نشریه پیک سنجش روزهای 16 و 23 اردیبهشت منتشر خواهد شد.

توکلی افزود: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون دوره های کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال 92 روز جمعه 25 مردادماه برگزار می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.