دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ممکن است اسد به تهران نیاید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: معاون عربي آفريقاي وزارت خارجه درباره دعوت پادشاه عربستان به اجلاس غيرمتعهد ها در تهران گفت:  با توجه به بيماري كه ملك عبد الله دارد فكر مي كنم نتواند به تهران سفر كند و از طرف خود نماينده اي به اين اجلاس بفرستد.

اميرعبد اللهيان در حاشيه نشست هم انديشي بسيج دانشجويي در جمع خبرنگاران درباره حضور بشار اسد در اجلاس تهران نيز گفت : با توجه به اينكه بشار اسد در حال حاضر اوضاع سوريه را مديريت ميداني مي كند ممكن است خود نتواند به اجلاس بيايد و يا اگر آمد هم نتواند بيشتر از زمان اجلاس در تهران بماند.

امير عبد اللهيان در پاسخ به اين سوال كه آيا رهبران بحرين نيز به اجلاس دعوت مي شوند؟ گفت: طبق مقررات بين المللي در يك اجلاس بين المللي نمي توان يكي از اعضا را دعوت نكرد، اما بايد ديد براي دعوت كشور مقابل چه كسي دعوتنامه  را براي آنها مي برد به عنوان مثال براي برخي كشورها وزير امور خارجه و براي برخي معاون وزير و يا حتي در سطح پايين تر دعوت نامه را مي برند.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا در اجلاس سران غير متعهدها امكان ميانجي گري و بحث و گفت وگو براي حل مشكلات سوريه وجود دارد، گفت: ايده هايي در اين زمينه توسط ايران مطرح شده است كه فكر مي كنم شكل بگيرد و عملي شود.

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.