شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ابداع هدفونی برای گربه‌ ها! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: يك شركت سازنده هدفون، هدفون هايي مخصوص گربه ها براي گوش دادن به موسيقي طراحي كرده است.

اين هدفون هاي هزار دلاري مجهز به I4 Sound Engines است كه صداي بم عميق ايجاد مي كند.

ابداع هدفونی برای گربه‌ ها!

دستگاه مزبور همچنين داراي موتورهاي صوتي جداشدني، پيشاني بند بادوام، يك كنترل از راه دور سه دگمه يي و آن چه "فناوري منزوي كننده سگ" خوانده مي شود، است.

اين هدفون ها موسوم به SOL REPUBLIC x Meowingtons Cat Headphones توسط جاشوا داويس، هنرمند ديجيتالي طراحي شده و با استفاده از آن تمامي گربه ها در هر شكل و اندازه  اي قادر به احساس كردن موسيقي خواهند بود.

به گفته شركت سازنده، تاكنون فقط 10 عدد از اين هدفون ها براي گربه هاي دوستدار موسيقي كه خواهان حذف صداهاي آزاردهنده سگ ها و انسان ها هستند، ارائه شده است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.