پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تصاویری از ستاره های نامدار هالیوود در خانه‌خود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برترین ها:

تصاویری از ستاره های نامدار هالیوود در خانه‌خود

جوآن کراوفورد و چهارمین و آخرین همسرش – مدیر عامل کارخانه پپسی کولا، آلفرد ان استیل - زیر درخت مصنوعی و روی کاناپه ای که با پلاستیک پوشیده است در خانه دوبلکس 18 اتاق خوابه خود در نیویورک دراز کشیده اند. این عکس برای دهه 1950 میلادی است.

جوآن کراوفورد هنرپیشه آمریکایی سینما، تئاتر و تلویزیون بود. او در ۲۳ مارس سال ۱۹۰۵ در سن آنتونیو تگزاس به دنیا آمد و در ۱۰ می۱۹۷۷ در نیویورک سیتی درگذشت.

تصاویری از ستاره های نامدار هالیوود در خانه‌خود

یول برونر – هنرپیشه – و فرانک سیناترا در کنار استخر خانه کالیفرنیای این خواننده مشهور در حال گفت وگو هستند. او این خانه را در دهه 1950 میلادی خریداری کرد که در کنار کلوب شهر قرار داشت.

فرانک سیناترا با نام اصلی فرانسیس آلبرت سیناترا، خواننده و بازیگر آمریکایی در 12 دسامبر سال 1915 میلادی به دنیا آمد و در 14 می سال 1998 درگذشت. او به خاطر صدای صاف و شخصیت جذاب خود شهرت داشت و از او به عنوان بزرگ ترین ترانه خوان پاپ سده بیستم یاد می کنند.

تصاویری از ستاره های نامدار هالیوود در خانه‌خود

هنگامی که الویس پریسلی خانه مجلل خود در ممفیس در ایالت تنسی را در سال 1957 خریداری کرد، دیوارها و کاناپه های 5 متری آن همه به رنگ آبی بودند. اما در بازسازی سال 1960، همه دیوارهای خانه و روکش کاناپه ها و مبلمان به رنگ سفید به همراه کوسن هایی به رنگ نارنجی روشن و مخملی تغییر کردند.

الویس آرون پریسلی خواننده و هنرپیشه آمریکایی و یکی از موفق ترین شخصیت ها در هنر معاصر و موسیقی آمریکا در سال 1935 به دنیا آمد و در سال 1977 از دنیا رفت. الویس را پادشاه سبک «راک اند رول» می دانند. او در نیمه دوم دهه 1950 بر این سبک حکمرانی می کرد.

تصاویری از ستاره های نامدار هالیوود در خانه‌خود

آثار هنری آسیایی که در طول سفرهای مختلف خریداری شده اند روی دیوار خانه جان وین در دره سن فرناندو خودنمایی می کنند. خانه بزرگ و ویلایی وین در زمینی به مساحت 5.5 هکتار واقع شده بود. به گفته دختر وین، او هنر و مبلمان آسیایی را بسیار دوست می داشت. به همین دلیل، آن را با سبک های دیگر ترکیب و در خانه خود استفاده کرده است.

جان وین در تاریخ ۲۶ می سال ۱۹۰۷ در شهر وینترست در ایالت آیووا آمریکا به دنیا آمد و در سال ۱۹۷۲ و در سن ۷۲ سالگی بر اثر سرطان در لس آنجلس درگذشت. او در فهرست ۱۰ هنرپیشه بزرگ فیلم های وسترن قدیمی در رتبه اول قرار دارد.

تصاویری از ستاره های نامدار هالیوود در خانه‌خود

چهلمین رئیس جمهور آمریکا در خانه کالیفرنیای سال 1957 میلادی خود روی مبل راحتی نشسته است. این خانه توسط آرشیتکتی به نام ویلیام استفنسان طراحی شده بود و بیشتر شبیه اثر هنری بود زیرا این خانه محلی برای ضبط برنامه تلویزیونی «تئاتر برقی الکتریک» بود. به طوری که همسر ریگان – نانسی – می گفت این خانه مملو از سیم و کابل است به طوری که جعبه تقسیم اصلی در بیرون خانه تعبیه شده است. این خانه پس از به راست جمهوری رسیدن ریگان در سال 1981 میلادی فروخته شد.

ریگان یکی از رئیس جمهورهای محبوب آمریکا بود به طوریکه، هنگام ترک کاخ سفید در سال 1989 میلادی حدود دو سوم مردم آمریکا عملکرد وی را در دوران زمامداریش مورد تائید قرار دادند. این بالاترین نرخ رضایت افکار عمومی آمریکا از یک رئیس جمهور بازنشسته در دوران پس از جنگ جهانی دوم است.

تصاویری از ستاره های نامدار هالیوود در خانه‌خود

زمان کوتاهی پس از ازدواج آنها در سال 1956 میلادی، مرلین مونرو و همسر دومش آرتور میلر که نمایشنامه نویس بود، در گاراژ به هم ریخته خانه روکسبری کانکتیکات خود ایستاده اند. این خانه در سال 1783 میلادی ساخته شده بود و مونرو و میلر درب های شیشه ای کشویی به نمای پشتی خانه اضافه و آن را به استودیوی یک اتاقه تبدیل کردند که می شد در آنجا نمایشنامه اجرا کرد.

نورما جین مورتنسون معروف به مِرلین مونرو، بازیگر، خواننده و مانکن مشهور آمریکایی بود. او در اول ژوئن ۱۹۲۶ به دنبا آمد و پنجم آگوست سال ۱۹۶۲ بر اثر مصرف بیش از حد داروهای خواب آور و آرام بخش خودکشی کرد. هنگام مرگ، 36 ساله و در اوج محبوبیت بود.

آرتور اشر میلر نیز متولد ۱۷ اکتبر ۱۹۱۵ و نویسنده، نمایش نامه نویس و مقاله نویس آمریکایی بود که در 11 فوریه سال 2005 میلادی درگذشت. میلر با نوشتن تعداد زیادی نمایش نامه برای بیشتر از ۶۰ سال نقش برجسته ای در ادبیات و سینمای آمریکا داشت.

تصاویری از ستاره های نامدار هالیوود در خانه‌خود

کریک داگلاسِ هنرپیشه روی کاناپه ویلای خود در بِورلی هیلز در اوایل سال 1960 میلادی لم داده است. بالای سر او دو تابلو از پابلو پیکاسو از دیوار آویزان است که او و همسرش «آن» در سال 1960 میلادی خریداری کرده بودند. داگلاس تابلوی نقاشی سمت چپ را به عنوان پسربچه نشسته ای که صورت له شده دارد و دو چشمش در یک سمت صورتش هستند، توصیف می کند. او می گوید این روال عادی نقاشی های پیکاسو در طول سی سالگیش بوده است که وحشتناک به نظر می رسد. داگلاس بعدها هر سه این تابلوها را فروخت تا با پول آن برای کودکان زمین بازی بسازد.

ایشور دانیلویچ دمسکی در ۹ دسامبر ۱۹۱۶ میلادی به دنیا آمد و بازیگر و تهیه کننده آمریکایی است.

تصاویری از ستاره های نامدار هالیوود در خانه‌خود

همفری بوگارت و همسر سوم او مایو متوت روی تراس بالای ورودی خانه لس آنجلس دهه 1920 میلادی خود نشسته اند. بوگارت این خانه را در سال 1936 میلادی یعنی دو سال پیش از ازدواج با متوت خریداری کرده بود. بعدها این خانه برای اجرای پروژه آپارتمان سازی تخریب شد.

هامفری دیفارست بوگارت به نام بوگی مشهور بود. او هنرپیشه و تهیه کننده آمریکایی بود و موسسه فیلم آمریکا در سال ۱۹۹۹ او را در رتبه نخست برترین هنرپیشه مرد تاریخ سینما قرار داد. او در 25 دسامبر سال 1899 متولد شد و در 14 ژانویه 1957 میلادی در اثر سرطان مری درگذشت.

تصاویری از ستاره های نامدار هالیوود در خانه‌خود

در فاصله فقط چند قدمی از پارک مرکزی، آپارتمان جیمز دین در خیابان 68 غربی نیویورک سیتی محل اقامت دایمی او نبود. او این مکان را اجاره کرده بود و از سال 1953 میلادی تا زمان مرگش در اثر تصادف با اتومبیل هرازگاهی در آن زندگی می کرد. این عکس 6 ماه پیش از کشته شدن او در سانحه رانندگی در مجله لایف منتشر شده بود. آپارتمان او که در آخرین طبقه خانه متعلق به قرن 19 میلادی با آجرهای قرمز رنگ بود، دکوراسیون نامتعارف و سنت شکن داشت. این واحد با مبلمان دوست دوم و قفسه های چوبی و پنجره کوچک و گرد تزئین شده است.

جیمز بایرُن دین در ۸ فوریه ۱۹۳۱ به دنیا آمد و در ۳۰ سپتامبر ۱۹۵۵ درگذشت. این بازیگر آمریکایی هالیوود هنگام مرگ فقط 24 سال داشت و دو بار نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد شده بود. دین نخستین بازیگری است که پس از مرگ نامزد اسکار شد. باید مرگ نابهنگام او را در ایجاد جایگاه افسانه ایش موثر دانست.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.