دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزئیات واگذاری 4.5 میلیون قطعه سکه جدید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مدیر اداره سیاست های اقتصادی بانک مرکزی در جمع خبرنگاران از واگذاری 4 میلیون و 594 هزار و 700 قطعه سکه در دور جدید واگذاری ها خبر داد و گفت: 3 میلیون و 79 هزار و 179 قطعه سکه نیز به اوراق تبدیل شد.

پیمان قربانی با رد وجود حباب در بازار سکه، اظهار داشت: در حال حاضر، قیمت سکه به ارزش طلای به کار رفته در آن نزدیک است.قربانی خاطر نشان کرد: مجموع استرداد و بهره گیری از ابزارها نیز در این مرحله و تا ساعت 16 روز گذشته (شنبه ) 3 میلیون و 426 هزار و 940 بوده است.

وی تصریح کرد: همچنین 90 درصد پیش فروش ها تبدیل به اوراق شده و تعداد بازخرید سکه ها نیز حدود 80 هزار سکه با نرخ 662 هزار تومان بوده است.

مدیر اداره سیاست های اقتصادی بانک مرکزی با بیان اینکه هنوز زمان تحویل سکه های پیش فروش 8 و 9 ماهه فرا نرسیده است، گفت: این پیش فروش ها طبق سررسید ها تحویل داده می شود.

قربانی با تاکید بر اینکه بانک مرکزی طرح جدیدی برای پیش فروش سکه ها ندارد، افزود: ایجاد سامانه ثبت نام پیش فروش تمهیداتی است که بانک مرکزی در این زمینه در نظر گرفته است اما اگر زمانی برای پیش فروش سکه تصمیماتی اتخاذ شود این امکان وجود دارد که روش های آن تغییر کند.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه هنوز زمان سررسید تعهدات 8 و 9 ماهه بانک مرکزی فرا نرسیده است پس نیازی به پیش فروش مجدد نداریم ضمن اینکه در سال جاری عرضه کافی داشته ایم.

این مقام مسئول در بانک مرکزی، گفت: از آنجایی که نرخ های سود بانکی بازنگری شده به طور طبیعی نیاز به پیش فروش سکه نخواهیم داشت اما در نهایت رییس کل بانک مرکزی باید درباره پیش فروش دوباره سکه تصمیم گیری کند.

مدیر اداره سیاست های اقتصادی بانک مرکزی در مورد وضعیت استقبال از گواهی سپرده ها در این مرحله تصریح کرد: از آنجایی که نرخ سکه افزایش یافته است متقاضیان تمایل بیشتری به دریافت سکه ها دارند البته بانک مرکزی به میزان کافی سکه تولید کرده و ورود آنها به بازار قیمت ها را متعادل خواهد کرد.

قربانی در مورد دلیل رشد قیمت سکه همزمان با تحویل مرحله جدید برخلاف پیش بینی ها، گفت: همواره در پیش بینی ها ثبات شرایط در نظر گرفته می شود و اگر قیمت ارز و نرخ جهانی طلا ثابت باشد تحویل سکه های پیش فروش شده قیمت ها را کاهش می دهد.

این مقام مسئول در بانک مرکزی با اشاره به کاهش نرخ سکه در روز قبل از آغاز تحویل سکه های مرحله جدید، اظهار داشت: تحولات بازار ارز و نرخ جهانی طلا معادلات را تغییر داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.