دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تعویـق طرح«حذف چهار صفر از پول ملی»! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

در حالی كه پیش از این رییس كل بانك مركزی از اجرایی شدن حذف چهار صفر از پول ملی از ابتدای سال 93 در صورت تصویب این طرح در مجلس خبر داده بود مدیر كل اقتصادی بانك مركزی از منتفی شدن اجرای این طرح در سال 93 خبر داد.

ابوالفضل اكرمی در این مورد توضیح داد: طرح بانك مركزی برای حذف چهار صفر از پول ملی هنوز در دولت بوده و به مجلس ارایه نشده است. به همین دلیل حذف چهار صفر از پول ملی برای سال 1393 هم منتفی است.

پیش از این نیز مقامات بانك مركزی مطرح كرده بودند كه در صورت تصویب طرح حذف چهار صفر از پول ملی در نیمه اول امسال 18 ماه نیاز است تا زمینه های اجرایی شدن این طرح فراهم شود.

مدیر كل اقتصادی بانك مركزی نیز با بیان آنكه اجرای این طرح نیازمند زمان است، گفت: برای اجرای این طرح به شرایط با ثبات تر اقتصادی نیاز داریم و شرایط اقتصادی در سال جاری با سال های گذشته متفاوت است.

وی با تاكید بر اینكه اجرای حذف چهار صفر از پول ملی باید با تامل بیشتر و نه عجولانه اجرا شود، افزود: چرا كه نرخ تورم در زمان مطرح شدن اجرای حذف چهار صفر از پول ملی حدود 12 تا 13 درصد بود اما هم اكنون نرخ تورم بیش از 22 درصد است. نرخ تورم تاثیر زیادی در اجرای طرح حذف صفر از پول ملی دارد و بر همین اساس با زمان بندی بیشتری اجرایی می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.