دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وعده ارزی آقای رئیس به بانک‌ها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: پس از آن كه رییس كل بانك مركزی به مدیران عامل بانك ها وعده داده بود تا پایان تیر ماه امسال تسویه حساب ارزی با بانك ها انجام خواهد شد، چند روز پس از گذشت از زمان موعد، این بار وی اعلام كرد: این موضوع به زودی حل می شود.

در حالی كه طی روزهای اخیر از دو بانك خبر رسیده كه كار بررسی های بانك مركزی از مصارف ارزی بانك ها به اتمام رسیده و بانك مركزی باید پول آنها را برگرداند. رییس كل بانك مركزی همچنان می گوید كه این موضوع هنوز نهایی نشده است.

محمود بهمنی در مورد تسویه حساب ارزی با بانك ها كه پیش از این به گفته برخی مدیران عامل بانك ها وعده انجام این كار را تا پایان تیر ماه امسال به آنها داده بود، به ایسنا گفت: این موضوع در جریان است و هنوز نهایی نشده است.

وی در همین مورد بیان كرد: فكر می كنم به زودی این مسئله حل شود.

وعده دیگر رییس كل بانك مركزی در مورد تسویه حساب ارزی با بانك ها در حالی است كه وی پیش از این در مورد علت برداشت بانك مركزی از حساب بانك ها اظهار كرده بود: ما براساس مصوبه ای كه از هیات دولت داشتیم، باید 87 هزار و 625 میلیارد ریال حساب بانك ها به دلیل تخلفی كه در فروش ارز انجام شده بود، برداشت می كردیم، اما از آنجا كه فكر می كردیم بانك ها ممكن است این مبلغ را نداشته باشند، یك سوم آن را معادل 30 هزار میلیارد ریال از حساب بانك ها برداشتیم.

در همین مورد عزت الله یوسفیان در قامت عضو ناظر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز خبر داده بود كه بانك مركزی برای مهار نوسانات نرخ ارز در سال گذشته 42 میلیارد دلار ارز به 18 بانك دولتی و خصوصی فروخت ولی این بانك ها هیچ گزارشی از نحوه هزینه كرد دلارهای دریافتی به این بانك ارائه نكرده  بودند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.