يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ایران دست به دامن ترکیه شد ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

وزیر امور خارجه كشورمان در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه تركیه تلاش دولت تركیه برای كمك به آزادی زائرین ربوده شده ایرانی را خواستار شد.

علی اكبر صالحی شنبه شب طی تماس تلفنی با احمد داوود اوغلو وزیر امور خارجه تركیه پیرامون تحولات سوریه و همچنین ربایش اتوبوس حامل زائرین ایرانی كه به صورت انفرادی در سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) و به منظور زیارت مرقد مطهر حضرت زینب سلام الله علیها به دمشق سفر كرده بودند گفت وگو كرد.

وزیر امور خارجه كشورمان در این گفت وگوی تلفنی از دولت تركیه خواست تمامی تلاش های خود را برای كمك به آزادی زائرین ربوده شده ایرانی به عمل آورد.

وزیر امور خارجه تركیه نیز در این تماس تلفنی قول داد ضمن بررسی این موضوع، در اسرع وقت همچون گذشته نهایت تلاش خود را به كار گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.