"> انتقاد شدید نماینده کنگره به تحریم های جدید علیه ایران
دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: انتقاد شدید نماینده کنگره به تحریم های جدید علیه ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به گزارش الف به نقل از کاپیتا کالوم و رشا تودی، ران پال یکی از چند نماینده کنگره آمریکا بوده که با این تحریم ها علیه ایران مخالفت کرده است.

خبرگزاری رویترز گزارش داده است که وزارت خارجه چین اعلام کرده این تحریم های جدید علیه ایران به منافع چین نیز لطمه می زند و برای روابط پکن- واشنگتن مضر است.

ران پال و دنیس کوچینیچ با این لایحه در مورد اعمال تحریم های جدید علیه ایران مخالفت کردند. ران پال بر این موضوع تاکید کرد که ایران تهدید محسوب نمی شود و اینکه آمریکا بار دیگر در حال کوبیدن طبل جنگ است.

این نماینده کنگره آمریکا طی سخنرانی اش در اول اوت علیه لایحه تحریم های جدید علیه ایران خاطر نشان کرد: رای دادن به این لایحه نشان می دهد که این یک گام بیشتر برای جنگی دیگر است که ما به آن نیاز نداریم. ما به هیچ وجه از سوی ایران تحریک نشده ایم. ایران برای امنیت ملی ما تهدید نیست و ما نباید این کار را انجام دهیم.

ران پال در ادامه افزود: برای 10 تا 15 سال گذشته دل مشغولی ما این ایده بود که جنگی به راه بیندازیم و تلاش کنیم تمامی مشکلات جهان را حل و فصل کنیم. در عین حال این ایده در حال برشکسته کردن ماست.

این نماینده منتقد در کنگره امریکا اظهار کرد: هیچ مدرک و نشانه ای وجود ندارد که نشان دهد ایران فراتر از 20 درصد اورانیوم غنی کرده است. این در حالی است که آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان سیا مشخص کرده اند که ایران در آستانه ساخت سلاح هسته ای قرار ندارد. اگر هم ایران از منابع لازم برای جنگ با امریکا برخوردار باشد اما باید گفت که ایران سابقه حمله حتی به همسایگان خود را نداشته است.

ران پال افزود: با رای دادن به این لایحه تحریم ها، آمریکا مرتکب یک اشتباه پرهزینه دیگر که تصویر جنگ عراق را در خود منعکس می کند( جنگ عراق که بر پایه یک ادعای نادرست اغاز شد) می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.