پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جادوگر اولین جایگزین دژاگه است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پزشکان تیم ملی به محض ورود به ورزشگاه درفشی فر به سمت پزشکان پرسپولیس رفتند و شروع به صحبت درباره وضعیت بازیکنان مصدوم پرسپولیس به ویژه علی کریمی کردند.

علی کریمی بعد از اینکه مدتی با تیم دوید به همراه پزشکان تیم ملی و پرسپولیس به اتاق فیزیوتراپی رفت. پزشکان تیم ملی حین فیزیوتراپی کریمی، وضعیت او را به دقت بررسی کردند.

با این اتفاق و توجه ویژه ای که پزشکان تیم ملی به علی کریمی نشان دادند به نظر می رسد اولین گزینه کی روش برای جانشینی دژاگه کاپیتان پرسپولیس است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.