پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هنر ایران «دوبی» را لرزاند +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: شب پیش(27 فروردین)، هنر ایرانی در حراج کریستی فروشی بیش از یک میلیون دلار داشت.

در نخستین شب این رویداد هنری و افتتاحیه حراج کریستی، فقط یکی از آثار ایرانی حاضر در این حراج موفق به فروش حدود یک میلیون دلار شد.

تابلوی «باغ اسرار» فرهاد مشیری با فروش نزدیک به یک میلیون دلار، بار دیگر قدرت بی رقیب هنر ایران در منطقه خاورمیانه را به رخ جهان کشید تا چهاردهمین حراج کریستی به نام و کام هنر ایران لقب گیرد.

شامگاه سه شنبه 16 آوریل 2013 (27 فروردین 1392 ) سالن گودفین هتل امارات تاورز دوبی، صحنه برپایی شب نخست چهاردهمین حراج کریستیز بود که به حراج آثاری که قیمت پایه شان بالای 50 هزار دلار بود اختصاص داشت ؛در این شب «یوسی پیلکانن» حراج گذار انگلیسی کریستیز برای 28 نقاشی و مجسمه بزرگان هنر ایران ،عرب و ترکیه چکش زد که در پایان حکم به برتری هنر ایران با فاصله بسیار زیاد از رقبایش داد: تابلوی نقاشی «باغ اسرار» فرهاد مشیری که روی جلد کاتالوگ شب نخست حراج نیز به چاپ رسیده است با فروش 986 هزار دلار گوی سبقت از دیگران را ربود و رکورد و موفقیتی دیگر، نصیب هنر ایران کرد.

هنر ایران «دوبی» را لرزاند +عکس

بعد از «فرهاد مشیری» ،مرحوم «ابو شفیق » هنرمند لبنانی 386 هزار دلار ، مرحوم «فاتح مدرس » هنرمند سوری 314 هزار دلار و اثری از «دحول » هنرمند دیگر سوریه ای 218 هزار دلار به فروش رسید.

این در حالی ست که رتبه های بعدی از آن دو ایرانی شد :اثری از مجموعه «کوزه» فرهاد مشیری و یک اثر نقاشی خط از «حسین زنده رودی » هر یک 194 هزار دلار به فروش رسیدند.

سپس آثاری از «مروان » هنرمند سوری 170 هزار دلار و مرحوم «کیالی » 158 هزار دلار فروخته شد؛ آنگاه مجسمه «شاعر و کلید» پرویز تناولی و اثری از مجموعه انتزاعی زنده یاد «سهراب سپهری » هر یک به مبلغ 146 هزار دلار به فروش رسیدند.

هنر ایران «دوبی» را لرزاند +عکس

به گفته مسئولین حراج کریستیز 95 درصد آثار این شب به فروش رسیده است؛ این فروش قابل ملاحظه در اوضاع نا به سامان اقتصادی بیانگر این نکته است که اگر آثار هنری ارزشمند به حراج عرضه شود، خریداران و مجموعه داران از آن استقبال خواهند نمود؛ نکته حائز اهمیت دیگر این است که با توجه به افت شدید قیمت ریال در مقایسه با دلار، توان رقابت خریداران ایرانی در این مارکت بین المللی بسیار کاهش یافته و در صورت ادامه این شرایط امکان حمایت بخش خصوصی از موقعیت فعلی مارکت هنر ایران به مخاطره خواهد افتاد، امر مهمی که نهادهای تصمیم ساز رسمی کشور باید برای آن چاره اندیشی اصولی نمایند.

شب دوم حراج کریستی با حضور 91 اثر که 24 اثر از هنرمندان ایرانی نیز در آن دیده می شود شامگاه چهارشنبه 17 آوریل 2013 (28 فروردین 1392 ) برپا می شود که در آن هنرمندانی نظیر «عباس کیارستمی »، «پرویز تناولی »، «ژازه تباتبایی»، «علی شیرازی»، «فرهاد مشیری»، «کوروش شیشه گران»، «نصرالله افجه ای»، «صداقت جباری »، «مسعود عربشاهی »، «حسین زنده رودی » ... با رقبای عرب و ترک خود به رقابت می پردازند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.