جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هشدار انتخاباتی رییس قوه‌ قضاییه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رییس قوه قضاییه تاکید کرد: متاسفانه پاره ای اقدامات که با بودجه های دولتی به معنای اعم آن صورت می گیرد، رنگ و بوی انتخاباتی دارد.

آیت الله آملی لاریجانی در جلسه روز چهارشنبه مسوولان عالی قضایی با اشاره به این که «گزارش هایی مبنی بر سوءاستفاده از امکانات دولتی و بودجه عمومی در اغراض انتخاباتی دریافت کرده ایم»، اظهار کرد: استفاده از امکانات دولتی در اغراض انتخاباتی جرم است و از شورای محترم نگهبان می خواهیم جهات نظارتی خود را تشدید کنند، هرچند مطمئن هستیم چنین نظارت هایی همچون دوره های قبل به خوبی اعمال شده و می شود و قوه قضاییه نیز به حسب وظیفه خود حتما فعالیت های انتخاباتی را رصد می کند.

آملی لاریجانی افزود: امیدواریم تمام کسانی که به نحوی در معرض کاندیدا شدن هستند وهواداران آنها به این موضوع توجه کنند و از بودجه نهادها و سازمان های دولتی و عمومی در انتخابات استفاده نکنند و بدانند هم برخورد نظارتی شورای نگهبان و هم برخورد قوه قضاییه را درپی خواهد داشت.

وی در ادامه با ابراز تاسف از وقوع انفجار تروریستی در بوستون آمریکا و کشته و مجروح شدن عده ای از مردم این کشور، خطاب به دولت مردان آمریکا، گفت: اقدامات تروریستی برای تمام کشورها و علیه تمام ملت ها ناگوار است. در حالی که کشورهای غربی و آمریکا با سیاست های دوگانه و تناقض گویی، در عمل تروریسم را علیه خود ناگوار و بد و علیه دیگر کشورها مناسب و خوب تلقی می کنند.

رییس قوه قضاییه اظهار کرد: از این که عده ای بی گناه در کشوری بر اثر حملات تروریستی کشته شوند، متاسف هستیم و به عنوان کشوری که سال هاست آماج حملات تروریستی بوده، کاملا عمق چنین وقایع ناگواری را درک می کنیم و البته این سوال را نیز از دولت مردان آمریکا می پرسیم که آیا ناگوار بودن اینگونه حملات فقط برای آمریکاست یا کشورها و مردم نقاط دیگر دنیا نیز حق و حقوقی در این زمینه دارند.

رییس قوه قضاییه سیاست های آمریکا در قبال تروریسم را سیاست هایی دوگانه و یک بام و دوهوا نامید و با طرح این پرسش که چنین سیاست های دوگانه و متناقضی تا کی باید ادامه یابد؟ به ماهیت گروهک منافقین و برخورد آمریکا و اروپا با شرایط این گروهک اشاره و از آن به عنوان نمونه ای از برخوردهای دوگانه غربی ها با مساله تروریسم یاد کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه منافقین کارنامه بسیار سیاهی دارند؛ در طول سال های پس از انقلاب جنایت های فراوانی علیه ملت ما داشتند و هزاران نفر از مرد و زن و پیر و جوان این کشور را به خاک و خون کشیدند و عالی ترین مسئولان ما را ترور کردند. با این حال با این کارنامه سیاه و خونین اکنون از فهرست سیاه تروریست آمریکا بیرون رفته اند و حتی دفترشان در واشنگتن افتتاح شده است.

رییس دستگاه قضا نمونه ای دیگر از رفتارهای دوگانه در موضوع تروریسم را رویکرد غرب و به ویژه آمریکا در قبال سوریه اعلام کرد و گفت: در حال حاضر سوریه قربانی واقعی تروریسم است و هر روز در دانشگاه ها و مدارس این کشور و سایر مناطق پرجمعیت آن و در روز روشن، عده زیادی به خاک و خون کشیده می شوند و در عین حال متاسفانه آمریکایی ها از این گروه های تروریست و معاند حمایت می کنند.

آملی لاریجانی با تاکید بر این که چنین رفتارهای نامناسب و غیرانسانی در قبال تروریسم و برخورد دوگانه با آن موجب رواج تروریسم خواهد شد، گفت: اگر بناست تروریسم رواج یابد، قطعا دامن خود غربی ها را خواهد گرفت؛ کما این که در افغانستان از گروه تروریستی طالبان حمایت و آنها را مسلح کردند و در نهایت خودشان به تمام معنا گرفتار تروریسم این گروه شدند.

رییس قوه قضاییه افزود: اگر تروریسم اشکال دارد باید همیشه و در همه جا اشکال داشته باشد، نه این که هرگاه علیه خودشان است مقابله با تروریسم را بزرگ کنند و هرگاه نیاز دارند از همین گروه های تروریستی علیه دیگر کشورها استفاده و از آنها حمایت کنند.

وی همچنین در ابتدای این جلسه با تبریک روز ارتش و سالروز صدور فرمان تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: یکی از علل مهم عزت و اقتدار کشور، نیروهای مسلح کشور هستند. در طول سال های بعد از انقلاب، ارتش و سپاه و نیروهای مسلح، موجب سربلندی و عزت این کشور شدند، یه ویژه در ایام دفاع مقدس، مجاهدت ها و افتخارات نیروهای مسلح بر همه روشن است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه، آملی لاریجانی با اشاره به حمایت های حضرت امام (ره) از ارتش در مقابل شیطنت های منافقین در مورد انحلال ارتش تصریح کرد: حضرت امام (ره) با جدیت در مقابل این توطئه ایستادند و از ارتش حمایت کرده و با درایت ارتش را به یک نیروی مومن، معتقد و پایبند تبدیل کردند و ارتش مقتدر در طول سالیان سال در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدافع انقلاب بوده و هستند.

در جلسه روز چهارشنبه مسوولان عالی قضایی، بحث و بررسی پیش نویس آیین نامه نحوه بازرسی، نظارت و ارزشیابی رفتار و عملکرد قضات ادامه یافت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.