دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فائزه هاشمی از کشور خارج شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فائزه هاشمی رفسنجانی از سوی دادگاه انقلاب به اتهام فعالیت های تبلیغی علیه نظام به ۶ ماه حبس و ۵ سال محرومیت از عضویت و فعالیت در احزاب، گروه ها، انجمن ها، فضای مجازی و همچنین فعالیت های فرهنگی و مطبوعاتی محکوم شده است.

در حالیکه پنج ماه از صدور حکم قطعی وی از سوی دادگاه تجدیدنظر گذشته و اجرای حکم فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی در هاله ای از ابهام قرار دارد، "فرهنگ نیوز" نوشته که فائزه ساعت ۴:۳۰ صبح روز پنجشنبه ۱۲ مرداد از طریق فرودگاه امام خمینی (ره)، از ایران خارج شده است.

تاکنون مقصد فائزه هاشمی برای کسی آشکار نشده ولی احتمال می رود با توجه به برگزاری بازی های المپیک در لندن، این موضوع بهانه خوبی برای حضور رئیس فدراسیون ورزش زنان در انگلیس و دیدار با برادرش مهدی باشد.

فائزه هاشمی در حکم بدوی که سیزدهم دی ماه ۱۳۹۰ توسط قاضی ابوالقاسم صلواتی صادر شد، به ۶ ماه حبس و ۵ سال محرومیت از عضویت و فعالیت در احزاب، گروه ها، انجمن ها، فضای مجازی و همچنین فعالیت های فرهنگی و مطبوعاتی محکوم شد.

پرونده وی که در جریان فتنه پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم در اغتشاشات خیابانی هم حضور یافته بود، با اعلام جرم دادستانی تهران تشکیل شده و اتهام انتسابی به او نیز ناشی از مصاحبه اش با سایت "روز آنلاین" بود که طی آن عبارات موهنی را علیه مسئولان نظام به کار بود.

قرار بود جلسه  رسیدگی به اتهامات دختر آیت الله هاشمی رفسنجانی یکشنبه ۲۳ مرداد ۹۰ برگزار شود اما این جلسه به دلیل درخواست استمهال غلامعلی ریاحی وکیل پرونده برای تدارک دفاعیه و موافقت دادگاه، به  تاخیر افتاد و وقت رسیدگی نیز تجدید شد.

پس از صدور رای اولیه علیه فائزه هاشمی، وکیل او بلافاصله به حکم صادره اعتراض و درخواست تجدیدنظر کرد اما حدود سه ماه بعد و در روز سه شنبه ۸ فروردین ۹۱، دادگاه تجدیدنظر تهران رای دادگاه بدوی را بدون هیچ گونه تغییری تایید کرد.

حکم صادره مورد اعتراض بسیاری از مردم و نیروهای انقلابی قرار گرفت که معتقد بودند مجازات در نظر گرفته شده برای فائزه هاشمی تناسبی با جرائم وی ندارد ولی با این وجود حتی نسبت به اجرای همین رای هم تردیدهایی وجود داشت.

اواخر سال گذشته بود که سعید قاسمی از فرماندهان دفاع مقدس با اشاره به صدور حکم ۸ ماه حبس و ۶۰ ضربه شلاق برای یک اهانت کننده به فائزه هاشمی گفت "اگر چنین حکمی را برای فائزه بریدند و نصف روز این خانم زندان رفت، من ریشم را می تراشم".

برخی رسانه ها نیز در آن ایام خواستار رسیدگی جداگانه دستگاه قضا به دیگر اقدامات فائزه همچون "اهانت به مقدسات و زیر سؤال بردن حجاب برتر در جریان مصاحبه با پایگاه اینترنتی الشروق الجزایر در سال ۸۷ و تکرار آن در گفت وگو با یکی از برنامه های ورزشی سیما به عنوان رئیس فدراسیون ورزش زنان و اقدام وی علیه امنیت ملی از طریق سازماندهی دختران فیروزه ای در ستاد انتخاباتی موسوی" شدند.

بر اساس قانون پس از صدور حکم قطعی توسط دادگاه تجدیدنظر در مواردی که مدعی العموم شاکی پرونده است، دادستان خواستار اجرای حکم صادره می شود و دادگاه مربوطه ملزم به ابلاغ رای به متهم و دایره اجرای احکام است تا ظرف ۱۰ روز حکم اجرا شود اما با گذشت ۵ ماه از نهایی شدن حکم محکومیت فائزه، هنوز خبری از اجرای حکم وی نشده است.

از سوی دیگر در این مدت اخباری مبنی بر فعالیت فائزه هاشمی در دانشگاه آزاد به عنوان مدیر یکی از گروه ها و همچنین تدریس وی در واحد پردیس این دانشگاه و حضورش در دیدار رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با دانشجویان واحد مذکور منتشر شده است.

تاخیر چند ماهه در اجرای حکم فائزه بدون دلایل حقوقی در حالی صورت می گیرد که دستگاه قضایی در ماه های اخیر شماری از نیروهای عدالتخواه و همچنین فعالان فرهنگی و رسانه ای وابسته به جبهه انقلاب را احضار و بازداشت کرده است.

اگرچه مردم خواهان محاکمه مهدی هاشمی رفسنجانی هم به دلیل نقش موثر وی در طراحی فتنه ۸۸ هستند که البته حدود سه سال است به لندن گریخته اما از قوه‎ قضائیه انتظار می رود که در راستای تحقق عدالت و قانون حکم یک مجرم از این خاندان را بدون توجه به وابستگی اش به آیت الله هاشمی رفسنجانی اجرا کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.