پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید



 

::::: اینجا، نظامی ترین نقطه جهان است +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر خبر: در نقطه صفر مرزی میان کره شمالی و جنوبی، اتاقی آبی رنگ وجود دارد که در ماه ژوئیه 1953 قرارداد آتش بس میان دو کشور در آن به امضاء رسید. این اتاق را به منظور انجام تماس های اضطراری میان طرفین جنگ، یعنی آمریکا و کره جنوبی از یک سو و کره شمالی از سوی دیگر برای همیشه تاسیس شد.

اسم سالن کنفرانس را بر این اتاق اطلاق کرده اند تا نمایندگان دو کشور در صورت ضرورت برای انجام تماس های اضطراری در آنجا اجتماع کنند، اما پس از امضای قرارداد آتش بس بین دو کشور در سال 1953 نشست مهمی در این اتاق صورت نگرفته است. میکروفون های این اتاق در تمام 24 ساعت روشن بوده و هر صدایی را ضبط می کنند.

اینجا، نظامی ترین نقطه جهان است +عکس

یک بار گارد کره شمالی پس از خروج از اتاق عمدا از قفل کردن دربی که به سوی کشورش باز می شود خوداری کرد، گارد کره جنوبی به تصور اینکه این درب قفل است به آن نزدیک شد،سرباز کره شمالی بلافاصله سعی کرد دست او را گرفته به زور او را به خاک کره شمالی بکشد، که همقطاران جنوبی اش متوجه شده و به یاری او شتافتند.

نگهبانان با کمربند سیاه

از آن زمان به بعد نگهبانان کره جنوبی مستقر در این اتاق مرزی حتما بایستی دارای کمربند سیاه تکواندو، کاراته یا یکی دیگر از ورزش های رزمی باشند.

اینجا، نظامی ترین نقطه جهان است +عکس

نظامی ترین منطقه غیر نظامی

بر این نقطه مرزی نام «منطقه غیر نظامی» اطلاق شده اما در عمل نظامی ترین نقطه جهان است، زیرا در دو طرف خط تماس، یک میلیون و ششصد هزار سرباز روبروی هم جبهه گیری کرده که در صورت آغاز درگیری تعداد آنها به 10 میلیون خواهد رسید.

کره شمالی تلفن این اتاق را که برای تماس های ضروری اختصاص داشت، قطع کرده و به تماس های آمریکایی ها و جنوبی ها پاسخ نمی دهد لذا آمریکایی ها و جنوبی ها مجبورند با استفاده از بلند گو پیام های خود را به طرف دیگر برسانند.

اینجا، نظامی ترین نقطه جهان است +عکس

لازم به یادآوری است که این روزها در پی تهدیدهای کره شمالی تمام شبه جزیره کره و منطقه مجاور در هراس و واهمه ناشی از این تنش جدی میان دو کشور بردار به سر می برد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.