دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خبرنگار صدا و سیما در باکو به یک سال زندان محکوم شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

حکم حبس خبرنگار محلی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در دادگاه تجدید نظر باکو به یک سال کاهش یافت.

«عابد آبدین بی اف» قاضی دادگاه تجدید نظر باکو پس از استماع دفاعیات «آنار قاسملو» وکیل «آنار بایراملی» خبرنگار محلی جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان، حکم دو سال محکومیت وی را به یک سال کاهش داد.

آنار قاسملو در دفاع از موکل خود با اشاره به نبود مستنداتی مبنی بر محکومیت آنار بایراملی، به تناقض در اظهارات شاهدان دروغین اشاره کرد و گفت: حبس سفارشی آنار بایراملی به دلیل فعالیت ژورنالیستی صورت گرفته است.

وی همچنین با تاکید بر اینکه قرار است اکتبر آینده شورای اروپا قطعنامه ای علیه آذربایجان درباره زندانیان سیاسی منتشر کند، افزود: نام آنار بایراملی نیز در این فهرست است و در چنین شرایطی آزادی وی می تواند مانع از خدشه دار شدن وجهه آذربایجان شود.

آنار قاسملو در عین حال تاکید کرد: فعالیت ها برای برائت کامل آنار بایراملی و آزادی وی ادامه می یابد.

گفتنی است، خودداری دادگاه تجدید نظر باکو از آزادی آنار بایراملی در شرایطی است که اتهام واهی و ساختگی علیه وی به اثبات نرسیده است.

«روشن حاجی بی لی» از مسئولان روزنامه آزادلیق در ارزیابی این موضوع با تاکید بر اینکه در آذربایجان دادگاه ها مستقل نیستند، افزود: دادگاه ها تنها اوامر نهادهای اجرایی و دولتی را در قالب احکام سفارشی اجرا می کنند.

دادگاه بینه قدی باکو 11 ژوئن (22 خرداد) گذشته در حکمی ناعادلانه و سفارشی و در حالی که اتهام وارده ثابت نشده بود، با استفاده از شاهدان دروغین پلیس آنار بایراملی را به دو سال حبس محکوم کرد.

این حکم سیاسی و سفارشی موجب واکنش های داخلی و خارجی شده و از جمله کریستوفر اشتراسر گزارشگر شورای اروپا ویژه امور جمهوری آذربایجان، آنار بایراملی را زندانی سیاسی خواند و خواهان آزادی وی شد.

آنار بایراملی خبرنگار شناخته شده در جمهوری آذربایجان 17 فوریه (28 بهمن) گذشته و همزمان با موج سوم اختناق و حبس فعالان اسلامی و روزنامه نگاران مستقل در جمهوری آذربایجان در منزلش بازداشت شد.

وی که در مرکز پلیس در جیبش مواد مخدر گذاشته شده بود به دو سال حبس محکوم شد.

در پنج سال گذشته گزارش های آنار بایراملی از تحولات سیاسی و اسلامی در جمهوری آذربایجان موجب ناخرسندی برخی از محافل دولتی شده است.

بیش از 30 حزب و تشکل اجتماعی، رسانه ای و سیاسی در جمهوری آذربایجان و ده ها تشکل بین المللی از جمله عفو بین الملل و سازمان خبرنگاران بدون مرز با محکومیت بازداشت آنار بایراملی، وی را زندانی وجدان خواندند که به دلیل فعالیت حرفه ای و اطلاع رسانی دینی بازداشت شده است.

روزنامه پرتیراژ «آزادلیق» چاپ باکو نیز به منظور رساندن فریاد مظلومیت و بی گناهی محبوسان وجدان تصاویر آنها از جمله تصویر آنار بایراملی را روزانه در صفحه سوم خود منتشر می کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.