پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دعوتنامه احمدی نژاد برای پادشاه عربستان و شاه بحرین ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: دعوتنامه رئیس جمهور از شاه عربستان و بحرین برای حضور در اجلاس سران عدم تعهد (نم) تحویل داده شد.

دعوتنامه احمدی نژاد از ملک عبد الله شاه عربستان و شیخ حمد بن عیسی آل خلیفه شاه بحرین از طریق کانال دیپلماتیک تحویل داده شد.

دعوتنامه شاه عربستان قرار بود توسط معاون وزیر خارجه ایران به وزیر خارجه عربستان تحویل داده شود که بعد از اجرای حکم اعدام برخی اتباع ایرانی در عربستان سفر امیر عبد اللهیان به جده لغو و دعوتنامه از طریق کانال دیپلماتیک ارسال شد.

همچنین در پی خشونت شدید رژیم آل خلیفه در سرکوب مردم بحرین ایران روابط با بحرین را به کاردار کاهش داده و در اعتراض به اقدامات آل خلیفه دعوت نامه شاه بحرین نیز توسط فرستاده ویژه رئیس جمهور ارائه نشد.

ایران به عنوان میزبان اجلاس سران عدم تعهد موظف به انجام دعوت از کلیه کشورهای عضو این جنبش است.

اجلاس سران عدم تعهد قرار است از تاریخ 5 تا 10 شهریور در تهران برگزار شود و طی آن ریاست جنبش عدم تعهد به مدت سه سال به جمهوری اسلامی ایران منتقل می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.