پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: برد پیت: فقط به خاطر پسرم بازی می کنم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دیگر هر کاری که از دستتان برمی آید انجام می دهید، مثلا دیوید بکام به کمپانی برادران وارنر سفارش یک اپیزود تازه از کایوتی را می دهدو بر دپیت برای اینکه دل پسرش را شاد کند در فیلم «جنگ جهانی زد» بازی می کند.

برد پیت: فقط به خاطر پسرم بازی می کنم

فیلم در مورد زامبی هاست. آنها به مردم حمله می کنند و باقی داستان. زمانی که این فیلم برای ساخت کلید خورد بسیاری از منتقدان از برد پیت ناامید شدند و بارها و بارها در مقاله هایشان عنوان کردند که او دیگر برد پیت سابق سینما نیست اما حالا که فیلم به اکران عمومی نزدیک شده و چند نمایش برای منتقدان داشته، ورق برگشته است، آنها می گویند «جنگ جهانی زد» فیلم خوبی است و در گیشه هم موفق خواهد بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.