جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خانه و دفتر‌کار را با هم داشته باشید! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تا همين چند سال قبل تنها نویسندگان و هنرمندان بودند كه در خانه خود كار مي كردند و داشتن یک دفتر کارخانگی براي بسياري از مشاغل کمی غريب و دور از ذهن به نظر می ر سید اما امروزه تجارت های خانگی روز به روز گسترده تر می شوند.

در واقع استفاده از تکنولوژی و اینترنت به مردم کمک می کند تا هزینه های اجاره و شارژ دفتر، رفت و آمد و حتی سفرهای کاری را کاهش دهند و مدت زمان بیشتری را با افراد خانواده سپری کنند. با وجود این کارکردن در خانه به امکانات اولیه ای نیاز دارد که برای همه مردم کم و بیش مشترک است.

اگر می خواهید محیط کار خانگی خوبی داشته باشید با کمک چند توصیه ساده می توانید چیدمان مناسبی را برای اتاق کارتان در نظر بگیرید و با کار کردن در محیطی زیبا و راحت، بازده کاری خوبی داشته باشید.

خانه و دفتر‌کار را با هم داشته باشید!

یکی از کارهای دشوار مربوط به کار خانگی این است که بتوانید ساعات مشخصی را به کار کردن اختصاص دهید و صدای تلویزیون، زنگ تلفن یا صحبت های سایر افراد خانه تمرکز شما را از بین نبرد.

اگر دفتر کار شما جایی نزدیک به مرکز فعالیت های خانه مانند اتاق نشیمن یا اتاق کودکان باشد واضح است که نمی توانید روی کارتان متمرکز شوید. بنابراین باید فضایی را انتخاب کنید که حریم خصوصی شما را حفظ کند و حواستان پرت نشود.

زير زمين و انباري را درياب!

اگر همین جا به این موضوع فکر می کنید که کدام قسمت از خانه شما برای دفتر کار مناسب است بهتر است هنگام انتخاب اتاق کار به این نکات توجه کنید.

درست است که بهترین مکان انتخاب یک اتاق جداگانه است که در آن را ببندید و از هیاهو و سر و صدا راحت شوید اما در همه خانه ها این امکان وجود ندارد. بنابراین چند توصیه برایتان داریم.

تقریبا در بیشتر خانه ها فضاهای بدون استفاده و فراموش شده وجود دارند. فقط باید آنها را پیدا کنید. به طور مثال می توانید اطراف بالکن را با کمک حصیر بپوشانید یا برای حفاظت کامل در فصل سرما از شیشه و پنجره استفاده کنید.

خانه و دفتر‌کار را با هم داشته باشید!

همیشه لازم نیست که اتاق جداگانه ای را به دفتر اختصاص دهید. بلکه گاهی اوقات میزی کوچک که در گوشه اتاق پذیرایی، ناهار خوری یا سایر اتاق ها قرار گرفته هم می تواند به میز کار اختصاص داشته باشد.

فقط باید میزی سبک یا مدلی را ا نتخاب کنید که به راحتی قابل حمل است تا در صورت لزوم و در مواقعی که ميهمان می آید بتوانید آن را به طور موقت به اتاق دیگری انتقال دهید.

تعجب نکنید، دفتر کار شما می تواند در آشپزخانه هم قرار داشته باشد. یعنی به صورت میزی کوچک در حد فاصل بین دو کابینت یا جایی در گوشه آشپزخانه قرار گیرد.

البته این پیشنهاد برای آشپزخانه های اوپن چندان مناسب نیست اما اگر در سایر اتاق ها جایی برای میز کار شما وجود ندارد، می توانید به پیدا کردن چنین فضایی حتی در آشپزخانه هم فکر کنید.

در خانه های دوبلکس فضای زیر پله ها هم امکان تبدیل شدن به دفتر کار را دارد.

خانه و دفتر‌کار را با هم داشته باشید!

دور از اتاق خواب

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که هرگز میز کار را در اصلی ترین اتاق خانه قرار ندهید. در واقع تلاش کنید که اتاق خواب شما با اتاق کارتان در یک جا قرار نداشته باشد. اتاق خواب جایی است که برای استراحت و آرامش به آن نیاز دارید. اگر همواره میزی پر از کاغذ و پوشه های کاری جلوی چشمتان باشد استرس کار به سراغتان می آید و نمی توانید اعصابتان را آرام کنید.

اگر مجبورید فضایی از اتاق خواب را به اتاق کار اختصاص دهید میزی انتخاب کنید که تعدادی کشو داشته باشد تا بتوانید بعد از تمام شدن کار، کاغذ ها را داخل کشوها قرار دهید و هنگام خواب و استراحت گروهی، کارهای معوقه جلوی چشم تان رژه نروند.

كمي هزينه براي مجهز کردن دفتر خانگی

برای اینکه هنگام کار احساس راحتی بیشتری داشته باشید باید به فکر انتخاب و خرید تجهیزات مناسب هم باشید. دستگاه رایانه یا لپ تاپ، اینترنت، دستگاه های چند کاره پرینتر، اسکنر و کپی، تلفن و پیغام گیر، پوشه، کتابخانه و خرده ریزهایی مانند سنجاق، منگنه، خودکار و ... از جمله مهم ترین وسایلی هستند که به آنها نیاز دارید. البته بر حسب نوع کاری که انجام می دهید ممکن است تجهیزات دیگری هم لازم داشته باشید. به هر حال بهترین کار این است که تمام کالاهای مورد نیازتان را روی کاغذ یادداشت کنید و انواع با کیفیت را به خانه بیاورید. یادتان باشد که کار کردن در یک دفتر مجهز، به پیشرفت کاری شما کمک می کند.

بخشی از تجهیزات مهم دفتر کار شما به داشتن میز و صندلی خوب و راحت مربوط می شود که برای این کار نیازی به خرید لوازم شیک و گران قیمت هم نیست. البته برای پذیرایی از ميهمانان احتمالی هم باید میز و صندلی یا فضای مناسبی داشته باشید و گاهی اوقات به خرید یک میز کنفرانس چهار نفره هم فکر کنید.

خانه و دفتر‌کار را با هم داشته باشید!

کارآیی دفتر کار

نکته مهم دیگر کارآیی دفتر کار شماست. اگر قرار است در روز هشت ساعت یا بیشتر در دفتر کارتان باشید محل کار باید اولین اولویت شما باشد. اگر میز کارتان را در جایی پر رفت و آمد، تاریک و گرفته یا شلوغ و پر سر و صدا قرار دهید همیشه برای فرار از دفتر دنبال بهانه می گردید. بیشتر مواقع قوانین و ضوابط محل کار، افراد را در محل کارشان ثابت نگه نمی دارد، بلکه داشتن یک دفتر راحت، زیبا و کارآمد به بالابردن بازدهی کاری شما کمک می کند.

بنابراين محل کار خانگی تان را به یکی از محبوب ترین فضاهای خانگی تبدیل کنید تا از بودن در این مکان لذت ببرید. اگر برای انتخاب وسایل و چیدمان دفتر کار وقت بگذارید و به نیازهای تان توجه کنید، بدون شک می توانید دفتر کاری دلخواه تان را داشته و از این بابت خوشحال باشید.

چند سوال در مورد نیاز ها و عادت هاي كاري

در صورتی که می خواهید فضایی از خانه را به عنوان محیط کار خانگی در نظر بگیرید یادتان باشد که اول از همه باید ببینید برای داشتن فضایی مناسب و راحت به چه چیزهایی نیاز دارید. بهتر است قبل از اینکه وسایل مورد نیاز تان را بخرید یا برای چیدمان اتاق میز و صندلی تازه ای سفارش دهید این سوالات را از خودتان بپرسید؟

خانه و دفتر‌کار را با هم داشته باشید!

آیا در حال حاضر فضایی از خانه را به این کار اختصاص داده اید یا هنوز نمی دانید وسایل کارتان را کجا باید قرار دهید؟

آیا به گوشه آرام و دنجی نیاز دارید که دور از هیاهوی خانوادگی باشد؟

آیا لازم است قرار ملاقات هایی با مشتریان داشته باشید؟

آیا برای قرار دادن پوشه ها و مدارک کاری به فضای بزرگی نیاز دارید؟

شاید خودتان بتوانید سوالات دیگری را هم به این پرسش ها اضافه کنید تا بدانید برای چیدمان اتاق کار به چه نکاتی باید توجه کنید. به هر حال بهتر است که امکانات مورد نیازتان را یادداشت کنید، عادت های شخصی خودتان را هم مدنظر قرار دهید و همه نکات کوچک و بزرگ را بررسی کنید تا با برنامه پیش بروید و وقت و انرژی تان بی جهت به هدر نرود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.