پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: احمدی نژاد در ورزشگاه آزادی: زنده باد ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رییس جمهور کشورمان با اشاره به این که 140 میلیون نفر سفر در ایام نوروز انجام شد، اظهار کرد: دستاورد سفرهای نوروزی امسال افزایش همبستگی ملت، یاس دشمنان ایران و درخشندگی هر چه بیشتر ایران بود و ان شاءالله امسال سال حماسه های پی در پی ملت ایران خواهد بود.

محمود احمدی نژاد عصر (پنج شنبه) گذشته در مراسم تقدیر از دست اندرکاران سفرهای نوروزی که در ورزشگاه بزرگ صد هزار نفری آزادی برگزار شد، با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم، اظهار کرد: یک ملت برای رسیدن به قله ها نیازمند عزم ملی، همبستگی، ایمان، عشق و محبت دارد و ملت ایران در طول تاریخ پرچمدار این ارزش ها بوده است.

وی گفت: در دوره خیزش مجدد ملت ایران و بازیابی روح جمعی عدالت طلبی، عدالت خواهی، آزاداندیشی و صلح خواهی ملت ایران، یک بار دیگر شاهد فتح پی در پی قله ها توسط ملت ایران هستیم .

احمدی نژاد افزود: برای تقویت همبستگی ملت ایران و نشان دادن عزم ملی در جهت پیشرفت، صلح و انسانیت، ملت ایران هر روز گام های جدیدی را بر می دارد.

رییس جمهور گفت: یکی از جلوه های برجسته زنده بودن، حیات اجتماعی، امید به آینده، عزم راسخ و همبستگی ملت ایران به ویژه در سفرهای نوروزی است؛ چرا که همه زیبایی های انسانی، حرکت در جهت همبستگی و آشنایی با میراث کهن و نشان دادن عزم برای ساختن آینده درخشان در سفرها متبلور است.

وی با بیان این که ستاد تشکیلات سفرهای نوروزی طی این سال ها فرصت های فراوانی برای گسترش سفرها ایجاد کرد، گفت: امسال یک حماسه در این زمینه خلق شد.

احمدی نژاد افزود: ملت ایران سال گذشته تحت فشار شیطان ها و بدخواهان بشریت قرار گرفت و شاهد فشارهای اقتصادی سنگین و جنگ روانی ناجونمردانه علیه ملت ایران برای شکستن امید و همبستگی و عزم ملت ایران بودیم. آنها انتظار داشتند در پایان سال با توجه به بمباران های روانی و فشارهایی که وارد کرده بودند، گرد یاس و ناامیدی بر چهره مردم ایران عزیز پاشیده شده باشد، ولی با لطف خداوند و همبستگی ملت شاهد بودیم که ملت سال جدید را پرنشاط آغاز کرد و ثبت 140 میلیون نفر سفر یک رکورد تاریخی است و ملت ایران در واقع آب پاکی را بر تمام طراحی های بدخواهان ریخت و بشارت دهنده سالی نیکو، سرتاسر افتخار، پیشرفت و عزت برای ملت ایران بود.

رییس جمهور با اشاره به فرهنگ ملت ایران، اظهار کرد: در طول تاریخ ملت ایران حامل فرهنگ انسانی بوده و از جلوه های برجسته آن زندگی زیبا و با کرامت است.

وی با اشاره به اهمیت عبور از خود، رفاه، آسایش و امکانات خود برای رفاه و آسایش دیگران و با بیان این که این اوج زیبایی زندگی یک انسان است و ملت ایران همواره در این راستا حرکت کرده است، گفت: ما در سفرهای نوروزی بخصوص امسال شاهد بودیم که هزاران نفر از فرزندان این ملت بزرگ از نوروز، مسافرت خود، تفریح و دید و بازدید خود زدند و عبور کردند تا ملت بتواند از نوروزی شاد و پاک استفاده کند و در واقع سال جدید و ایام نوروز را با آرامش و امنیت آغاز کنند.

احمدی نژاد با بیان این که در واقع با این اقدام یک کار بزرگ و ماندگار به نام ملت ایران رقم خورد و در تاریخ ثبت شد، گفت: به عنوان کوچک ترین خادم ملت ایران از تمام عزیزانی که در ایام نوروز زحمت کشیدند تا مردم بتوانند نوروز خوبی داشته باشند تشکر و قدردانی می کنم و سپاسگزارم؛ چرا که همه این دوستان تلاش کردند که نوروزی زیبا و به یاد ماندنی رقم بخورد.

رییس جمهور اظهار کرد: دستاورد سفرهای نوروزی، همبستگی ملت ایران، یاس دشمنان و درخشندگی هر چه بیشتر ملت ایران بود و ان شاءالله امسال سال حماسه های پی در پی از سوی ملت ایران باشد.

وی سخنان خود را با بیان زنده باد ایران، زنده باد عدالت، عشق و محبت و زنده باد و برافراشته باد پرچم ملت ایران و در حالی که پرچم جمهوری اسلامی را در دست داشت و آن را تکان می داند، به پایان برد.

احمدی نژاد بعد از سخنرانی خود با پاسخگویی به ابراز احساسات مردم حاضر در ورزشگاه، این مکان را ترک کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.