چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پیشنهاد وزارت نفت به دولت درباره قیمت بنزین ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: معاون وزیر نفت با تاکید بر اینکه به دولت پیشنهاد می دهیم عرضه بنزین به صورت تک نرخی انجام شود، یکی از راهکارهای مدیریت مصرف بنزین و گازوئیل را افزایش قیمت این دو فرآورده نفتی عنوان کرد و گفت: در صورت افزایش قیمت فعلا عرضه کارتی بنزین و گازوئیل متوقف نخواهد شد.

علیرضا ضیغمی درباره پیشنهاد دولت به کمیسیون تلفیق مبنی بر افزایش قیمت بنزین یارانه ای و آزاد به ترتیب به 700 و 900 تومان به ازای هر لیتر، گفت: هنوز افزایش قیمت بنزین برای سالجاری قطعی و نهایی شده؛ هر چند مجلس به کلیات بودجه 92 دولت رای مثبت داده است.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با اعلام اینکه افزایش قیمت بنزین و حتی گازوئیل منجر به مدیریت بیشتر در مصرف این دو فرآورده نفتی خواهد شد، تصریح کرد: متوسط مصرف بنزین و گازوئیل به ترتیب در سال 91 به 63.4 و 96 میلیون لیتر در روز رسیده که هر یک حدود دو میلیون لیتر بیش از ظرفیت تولید فعلی پالایشگاه های نفت است.

این عضو هیات مدیره شرکت ملی نفت با تاکید بر اینکه با افزایش مصرف بنزین و گازوئیل بخشی از ظرفیت مجتمع های پتروشیمی به تولید این دو فرآورده نفتی اختصاص یافته است، بیان کرد: در صورت افزایش قیمت، پیش بینی می شود مصرف این دو فرآورده نفتی مدیریت شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه با افزایش قیمت بنزین در صورتی که به مردم فشار نیاید موافق هستیم، تبیین کرد: هم اکنون متوسط فروش روزانه بنزین در جایگاه ها با قیمت آزاد حدود 10 تا 12 میلیون لیتر است و مابقی با قیمت نیمه یارانه ای 400 تومان به فروش می رسد.

وی همچنین با ارائه پیشنهادی به دولت خواستار عرضه بنزین به صورت تک نرخی شد و افزود: تک نرخی شدن قیمت بنزین و حتی گازوئیل منجر به کاهش زمان حساب و کتاب واریز مبالغ حاصل از فروش بنزین و گازوئیل در جایگاه ها و واریز آن به خزانه و یا حتی پرداخت کارمزد جایگاه ها خواهد شد.

ضیغمی با اعلام اینکه در صورت اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها و حتی تک نرخی شدن قیمت بنزین اما عرضه این فرآورده نفتی با کارت هوشمند سوخت متوقف نخواهد شد، تاکید کرد: عرضه کارتی بنزین منجر به ثبت تراکنش کارت های هوشمند سوخت و جلوگیری بخشی از این کارت ها به مبادی مرزی خواهد شد.

معاون وزیر نفت مهمترین مزیت سامانه هوشمند سوخت را مدیریت و رصد بیشتر مصرف فرآورده های نفتی همچون بنزین و گازوئیل عنوان کرد و افزود: این سامانه هوشمند ابزار موفقی برای مقابله با قاچاق سوخت به ویژه در مبادی مرزی است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.