"> جزییات توافق جدید گازی ایران با اعراب و سوئیس
جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات توافق جدید گازی ایران با اعراب و سوئیس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: معاون وزیر نفت با تشریح توافقهای جدید گازی ایران با شرکت "ای جی ال" سوئیس و برخی از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، پیش بینی کرد امسال در صورت توافق نهایی، قرارداد فروش گاز ایران به امارات امضا شود.

جواد اوجی درباره آخرین توافقات جدید گازی ایران با کشورهای مختلف گفت: امضای قراردادهای صادرات گاز با کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس دردستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت ملی گاز با اعلام اینکه پیش بینی می شود در صورت توافق نهایی دو طرف امسال امکان صادرات گاز به امارات عملی می شود در پاسخ به این سئوال مهر که این توافق جدیدگازی با شرکت کرسنت امارات انجام گرفته است، اظهار داشت: از توافق با شرکت اماراتی کرسنت برای فروش گاز اطلاعی ندارم اما مذاکراتی با دولت و برخی از شرکتهای خصوصی امارات برای صادرات گاز انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه ایران با بهره برداری از فازهای جدید پارس جنوبی گاز کافی برای صادرات گاز به کشورهای مختلف همسایه در اختیار دارد، تصریح کرد: علاوه بر مذاکرات با کشورهای همسایه، گفتگوهایی هم تاکنون با شرکت های مختلف اروپایی برای صادرات گاز طبیعی انجام شده است.

معاون وزیر نفت در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر آخرین وضعیت صادرات گاز به اروپا از طریق شرکت "ای جی ال" سوئیس بیان کرد: هم اکنون توافق نهایی با این شرکت سوئیسی انجام گرفته و مذاکراتی به صورت سه جانبه بین ایران، ترکیه و سوئیس برای تعیین نرخ فروش گاز در حال انجام است.

اوجی در پاسخ به این سئوال دیگری مبنی بر اینکه آیا گاز را در مبادی مرزی به شرکت های خریداری اروپایی فروخته خواهد شد؟ توضیح داد: در منطقه مرزی گاز را به شرکت متقاضی می فروشیم و این شرکت مسئولیت توزیع و عرضه گاز به سایر شرکتهای اروپایی را برعهده دارد.

مدیرعامل شرکت ملی گاز همچنین با اشاره به انجام مذاکراتی با یک شرکت یونانی برای انتقال گاز به برخی از نیروگاههای اروپایی، تاکید کرد: هنوز با این شرکت یونانی به توافق نهایی نرسیده ایم و مذاکرات با آن ادامه دارد.

وی با یادآوری اینکه ایران دو مسیر مختلف برای صادرات گاز به کشورهای اروپایی تعریف کرده است، اظهارداشت: مسیر اول صادرات گاز از کشور ترکیه به سایر کشورهای اروپایی متقاضی است و در مسیر دوم از کشورهای عراق، سوریه، لبنان و دریای مدیترانه گاز ایران به جنوب اروپا منتقل می شود.

معاون وزیر نفت همچنین در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر خرید یک شرکت توزیع گاز در ترکیه توسط ایران توضیح داد: در مناقصه خرید شرکت توزیع گاز استانبول ترکیه شرکت کرده ایم اما به دلیل پیشنهاد پائین مالی موفق به برنده شدن در این مناقصه بین المللی گاز نشدیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.