جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عناوین کتاب های جدید پایه اول متوسطه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: ساعات آموزشی درس زبان برای مقطع اول متوسطه اول دو ساعت در هفته است.

محی الدین بهرام محمدیان با بیان این مطلب گفت: زبان انگلیسی به عنوان یکی از برنامه های درسی در سند درس ملی به صورت نیمه تجویزی برای دانش آموزان برنامه ریزی شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر امکان حذف درس زبان انگلیسی از سال دوم راهنمایی وجود ندارد افزود: در صورت حذف این امکان وجود دارد که ساعات اموزشی برای سال اول متوسطه از دو به 6 ساعت افزایش یابد اما در حال حاضر تدریس درس زبان انگلیسی در هر دو دوره متوسطه برنامه ریزی شده است. همچنین روش های آن از سال جدید و محتوا و کتابهای آن نیز تغییر می کند.

معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: ایده آل ما این است که بتوانیم آموزش زبان انگلیسی را 6 ساعت در هفته برای متوسطه اول تجمیع کنیم و در دوره متوسطه دوم چنانچه دانش آموزان داوطلب یادگیری باشند، آموزش های جانبی به آنها ارائه شود.

به گفته محمدیان، تدریس زبان برای پایه اول متوسطه از سال تحصیلی جدید دو ساعت در هفته است و دانش آموز مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن را فرا می گیرد.

وی با بیان اینکه براساس برنامه درسی ملی علاوه بر زبان انگلیسی، زبان های خارجی فرانسه، ایتالیایی، آلمانی و روسی نیز برنامه ریزی شده است و دانش آموز علاقه مند می تواند این زبان ها را نیز مطالعه کند، درباره عناوین کتابهای جدید التالیف پایه اول متوسطه گفت: کتاب های عربی، فکر و زندگی، کار و فناوری و مطالعات اجتماعی کتاب های جدیدالتالیفی هستند که از مهر امسال در اختیار دانش آموزان پایه اول متوسطه اول قرار می گیرند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.