دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واکنش تهران به ادعای توافق با آژانس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پرس تی وی: پرس تی وی به نقل از یک مقام جمهوری اسلامی ایران گزارش داد که تهران با آژانس بین المللی انرژی اتمی برای برگزاری مذاکرات جدید به هیچ توافقی نرسیده است.

در پی اعلام خبر احتمال آغاز مذاکرات ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در ماه آینده میلادی ، یک مقام ایرانی این مسئله را رد کرد.

پرس تی وی به نقل از این مقام ایرانی که از وی به عنوان یک مقام نزدیک به تیم مذاکره کننده ایرانی، نام برده، آورده است : گفتگوهایی در این خصوص با آژانس داشته ایم، اما به هیچ نتیجه ای نرسیده ایم.

گفتنی است برخی رسانه های غربی از جمله آسوشیتدپرس و رویترز به نقل از یک دیپلمات که نامش فاش نشده بود از احتمال از سرگیری مذاکرات ایران و آژانس بین المللی انرزی اتمی درماه آینده میلادی خبر داده بودند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.