پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پلنگ ایرانی در خطر انقراض ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

واحد مرکزی خبر: پلنگ ایرانی از جانوران حیات وحش گچساران در معرض انقراض است.

ریـیـس اداره حفاظت محیط زیست گچساران با بیان اینکه این پلـنگ یکی از گونه های نادر جانوری حیات وحش این شهرستان است گفت : جمعیت مشاهده شده این جانور در مناطق حفاظت شده کـوه خامی و کوه دیل را تنها هشت قلاده است.

عبدال دیانت نسب افزود : یکی از راهکارهای افزایش جمعیت این جانوار کمیاب برقراری امنـیت در مناطق حفاظت شده و جلوگیری از شکار و آسیب رساندن به این گونه جانوری است.

وی گفـت: کـمک به تولید مثل نسل این گونه جانور از دغدغه های مسوولان محیط زیست استان و شهرستان است.

دیانت نسب افزود:اطلاع رسانی به مردم برای شناخت بیشتر این گونه ی کمیاب جانوری و حفاظت از آن همواره مردم توجه این اداره متولی بوده است.

رییس حفاظت محیط زیست گچساران گفت: هم اکنون کوه خامی با مساحتی بیش از 26 هزار هکتار، کوه سرخ با 32 هزار هکتار و کوه دیل با 10 هزار هکتار مساحت جزء مناطق حفاظت شده شهرستان گچساران و باشت محسوب می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.