چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بوستون آمریکا بار دیگر خبرساز شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پایگاه خبری العالم: در فاصله كمتر از سه روز از وقوع دو انفجار نزديك خط پايان مسابقات دوي ماراتن بوستون آمريكا كه به كشته شدن سه نفر و زخمي شدن 180 نفر ديگر انجاميد، كشته شدن يك افسر پليس بر اثر تيراندازي فردي مسلح در دانشگاه مشهور ام. آی. تی در بوستون بازهم خبر ساز شد.

در ساعات پایانی روز پنجشنبه (29 فروردين 1392) بر اثر تير اندازي مردي مسلح در داخل موسسه فن آوري ماساچوست (ام .اي.تي) در بوستون، يك افسر پليس كشته شد.

دانشگاه ام آي تي اعلام كرد كه اوضاع "به شدت خطرناك" است و به دانشجويان هشدار داده كه در داخل كلاس ها باقي بمانند. اين دانشگاه همچنين اعلام كرد يك ساختمان در محوطه دانشگاه توسط پليس محاصره شده است. پليس بوستون هم اعلام كرده بود كه یک افسر پليس زخمي شده در شرايط وخيمي به سر مي برد. وی در نهايت جان باخت.

بنابر اين گزارش تير اندازي در ساعت 10 و 48 دقيقه بعد از ظهر آغاز شد و ساختماني كه تير اندازي از آن صورت گرفت توسط نيروهاي واكنش پليس محاصره شد.

گزارش ها حاكي است كه پليس و افسران مسلح و بالگرد تجسس در منطقه حضور دارند.

دانشگاه ام آي تي در حومه بوستون قرار دارد كه روز دوشنبه (26فروردين ماه 1392) انفجار دو بمب در نزديكي خط پايان رقابت هاي دوي ماراتن منجر به كشته و زخمي شدن دهها نفر و وحشت و ارعاب در آمريكا شد. در باره احتمال وجود ارتباط میان اين دو حادثه هنوز خبری منتشر نشده است.

در رويدادي ديگر، صبح روز پنجشنبه (29 فروردين) نيز بر اثر انفجار در يك كارخانه كود شیمیایی در شهر "واكو" در تگزاس آمريكا، ۷۵ نفر كشته و بيش از ۱۰۰ تن زخمي شدند و حدود ۱۰۰ ساختمان نيز تخريب شد. تا كنون در باره علت اين انفجار و عمدي يا غير عمدي بودن آن حادثه هم خبري منتشر نشده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.