"> میری: فیلم انتخاباتی هیچ نامزدی را نمی سازم
پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: میری: فیلم انتخاباتی هیچ نامزدی را نمی سازم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: کارگردان "حوض نقاشی" تاکید کرد: قصد ساخت فیلم هیچکدام از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را ندارم.

مازیار میری کارگردان سینمای ایران را با رد خبر ساخت فیلم نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:من قصد ساخت فیلم هیچکدام از نامزدهای انتخاباتی را ندارم. در حال حاضر هم درگیر اکران فیلم "حوض نقاشی" هستم و به کارهای آینده ام فکر می کنم.

وی افزود: آرزو می کنم هر کدام از همکارانم که فیلم انتخاباتی می سازند، آثار قابل قبول و موفقی تولید کنند.

طی چند روز گذشته خبرهایی در ارتباط با ساخت فیلم های انتخاباتی توسط سینماگران در رسانه های منتشر شده است که البته مازیار میری نیز تیتر یکی از این اخبار بود. میری تا کنون ساخت فیلم هایی چون "حوض نقاشی"، "سعادت آباد"، "پاداش سکوت" و ... برعهده داشته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.