پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: «نیکلاس مادورو» سوگند یاد کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور منتخب ونزوئلا سوگند یاد کرد.

شبکه تلویزیونی فرانس 24 خبر داد «نیکلاس مادورو»، برنده انتخابات ریاست جمهوری ونزوئلا به عنوان رئیس جمهور این کشور در پارلمان سوگند یاد کرد.

مراسم تحلیف «نیکلاس مادورو» در حالی برگزار شد که رئیس شورای ملی انتخابات ونزوئلا گفت مقامات این کشور پس از بحث های طولانی به این نتیجه رسیده اند تا آراء انداخته شده در صندوق که قبلاً بررسی نشده اند را مورد بازبینی قرار دهند.

«نیکلاس مادورو» سوگند یاد کرد

این ادعای رهبر مخالفان ونزوئلا تنش های سیاسی و زورآزمایی های خیابانی را به دنبال داشت که بر اثر آن دست کم 8 تن کشته و 61 نفر زخمی شدند.

کاخ سفید از زمان اعلام نتایج این کشور، آشکارا حمایت خود را از کاپریلس حمایت کرده و همصدا با وی بازشماری آراء در انتخابات را «گامی مهم و ضروری» برای حصول اطمینان از صحت انتخابات ونزوئلا اعلام کرده است.

جان کری، وزیر خارجه این کشور هم گفته است آمریکا در صدد است «مادورو» را به رسمیت نشناسد.

با این حال، سناریوهای پیشین آمریکا در کشورهای مختلف که همواره برای جلوگیری از روی کار آمدن رهبران ضد آمریکایی به ادعای تقلب در انتخابات متوسل شده است، «نیکلاس مادورو» را به واکنشی فوری به این اظهارات جان کری واداشت.

وی گفت: «به رسمیت شناختن شما، اهمیتی برای ما ندارد. ما تصمیم گرفته ایم آزاد و مستقل باشیم و این چیزی است که با شما یا بدون شما به آن دست خواهیم یافت.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.