چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قبل از انتخابات، ایران را تحریم نکنید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: وزیر خارجه آمریکا از کنگره این کشور خواست قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایران، تحریم های جدیدی را علیه این کشور اعمال نکنند.

جان کری وزیر امور خارجه آمریکا از اعضای مجلس سنای این کشور خواست برای اعمال تحریم های جدید علیه ایران، فعلا صبر کنند چرا که به گفته او " فعلا در ایران، وضعیت مبهم و غیرشفافی تا قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ، وجود دارد."

او این سخنان را خطاب به بخشی از اعضای کنگره آمریکا گفت که برای اعمال تحریم های جدیدتر علیه ایران، اصرار دارند و پافشاری می کنند.

کری که در نشست کمیته روابط خارجی سنای آمریکا سخن می گفت ادامه داد: معتقدم هم اکنون ما باید مقدای صبر کنیم.

وی افزود: معتقدم (در موضوع ایران)، انتخاب زمانی که باید کاری انجام دهیم، مسئله سرنوشت سازی است. می خواهیم به این صورت باهم (با کنگره) همکاری کنیم. دولت اوباما، وضعیت ایران را به صورت جدی دنبال می کند و در این زمینه با همپیمانان خود همکاری می کند.

وزیر خارجه آمریکا افزود: رئیس جمهور باراک اوباما برای منع ایران از کسب بمب اتمی ، جدی است و در همین زمینه، دولت واشنگتن به صورت نزدیک و تنگاتنگ با اسرائل کار می کند.

کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا روز سه شنبه گذشته با طرحی موافقت کرد که در آن تلاش ایران برای کسب سلاح هسته ای یک تهدید بین المللی توصیف شده و از دولت آمریکا می خواهد اجرای تحریم ها ومجازات ها علیه تهران را تشدید کند.

جان کری همچنین درباره مصر هم گفت که ارتش این کشور در جریان انقلاب 2011 که منجر به کناره گیری حسنی مبارک از قدرت شد؛ از بروز جنگ داخلی در این کشور جلوگیری کرد.

وزیر خارجه مصر افزود: ارتش مصر در این موضوع مسؤولانه رفتار کرد در غیر این صورت شاهد خون ریزی گسترده و جنگ داخلی در این کشور بودیم.

او همچنین درباره مسیری که محمد مرسی رئیس جمهور فعلی مصر در پیش گرفته است ابراز نگرانی کرد و گفت: ارتش مصر بهترین سرمایه گذاری بود که آمریکا در منطقه انجام داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.