دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آغاز فروش سامسونگ گالکسی S۴ +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: فروش تلفن همراه هوشمند سامسونگ گالکسی S۴ از روزهای آینده آغاز می شود.

اپراتورهای تلفن همراه در آمریکا قیمت های خود برای تلفن همراه هوشمند سامسونگ گالکسی S۴ را که از روز نخست هفته آینده فروشش آغاز خواهد شد، اعلام کرده اند.

شرکت At&T از هم اکنون به دریافت پیش سفارش برای این تلفن های همراه جدید اقدام کرده و به مشتریان گفته است که زمان تحویل این تلفن های جدید روز ۳۰ آوریل خواهد بود.

آغاز فروش سامسونگ گالکسی S۴ +عکس

شرکت اسپرینت نکستل نیز پیش فروش جدیدترین تلفن همراه هوشمند سامسونگ را آغاز کرده و گفته است که از روز ۲۷ آوریل تحویل این تلفن ها را آغاز خواهد کرد.

سامسونگ گالکسی S۴ قرار است جایگزین مدل پیشین این تلفن همراه با نام گالاکسی S۳ شود که بزرگترین رقیب تلفن همراه هوشمند آیفون شرکت اپل بوده است.

گالکسی S۴ اندکی سنگین تر و بزرگتر از مدل پیشین بوده و باتری بزرگتری نیز دارد، حال آنکه گفته می شود این تلفن همراه هوشمند جدید از پردازشگر سریع تری برخوردار است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.