پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پاسخ معنادار شمسایی به دعوت تیم ملی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: آقای گل فوتسال جهان در واکنش به دعوت رییس کمیته فوتسال از او به تیم ملی جواب معناداری داد.

وحید شمسایی بعد از حضور یک ماهه در چین و بازی در تیم فوتسال شنژن در مرحله انتخابی جام باشگاه های آسیا دیروز (پنجشنبه) به ایران بازگشت. کاپیتان سابق تیم ملی که بعد از دوری تقریبا دو ساله از میادین، بازی های خوبی را برای نماینده فوتبال چین انجام داد و موجب صعود این تیم به مرحله پایانی جام باشگاه های آسیا شد، مورد توجه کمیته فوتسال قرار گرفته است تا جایی که سیدرضا افتخاری از قرار گرفتن نام شمسایی در فهرست تیم ملی برای بازی های داخل سالن آسیا خبر داد اما وحید شمسایی پس از بازگشت به ایران پاسخی را به این دعوت می دهد که نشان از بی میلی او برای ادامه حضور در تیم ملی دارد.

پاسخ معنادار شمسایی به دعوت تیم ملی

شمسایی دراین باره عنوان کرد: افتخاری لطف دارد ولی من کار خودم را می کنم و اصل و اصولم را در زندگی زیر پا نمی گذارم. بنده به چین نرفتم که خسوس من را زیر نظر بگیرد بلکه خواستم تجربه ای برایم باشد و دنیا ارزش فوتسالیست ایرانی را بداند.

او در ادامه درباره حضورش در شنژن و کسب عنوان بهترین بازیکن و آقای گلی نیز بیان کرد: بیست و چهار روز کاملا حرفه ای را در چین پشت سر گذاشتم و هشت کیلو کاهش وزن داشتم. وزنی که حتی در بیست وپنج سالگی هم به آن نرسیدم. روز اولی هم که در باشگاه حاضر شدم با انسان های بسیار بی نظیر، خوش قول و خوش اخلاق طرف بودم اما به لحاظ فوتسالی در مصاحبه قبلی ام هم گفتم که شنژن به هیچ وجه فوتسال حرفه ای ندارد. تنها امکاناتش حرفه ای است. با این حال حضورم در چین تجربه خوبی برای خودم بود و توانستم خودم را محک بزنم. به هر حال بعد از جام ملت های آسیا 2012 که در خرداد 91 برگزار شد، هیچ بازی رسمی نداشتم اما توانستم خودم را بسیار سریع به شرایط ایده آل برسانم.

شمسایی همچنین درباره علت بازی نکردنش در دیدار فینال انتخابی جام باشگاه های آسیا برای شنژن توضیح داد: پایم در بازی نیمه نهایی دچار کشیدگی شدید شد. به حدی که نمی توانستم راه بروم. با این حال من در همان بازی در حالی که دو دقیقه به پایان دیدار مانده بود و بازی هم مساوی دنبال می شد به زمین رفتم و یک گل زدم و یک پاس گل هم دادم. اما در بازی فینال اجازه ندادند بازی کنم و سرمربی تیم گفت که تا اینجای کار هم کمک زیادی به ما کرده ای و از تو راضی هستم. باشگاه شنژن نیز پیشنهاد دیگری برای بازی در این تیم به من داد اما به آنها گفتم قرار بود یک ماه در چین برای شما بازی کنم و تیم را به مرحله نهایی بازی ها برسانم اما دیگر نمی توانم بمانم. البته پرونده ام در چین را کامل نبستم ولی به شخصه دیگر حاضر به بازی کردن نیستم. در این جا نیز جا دارد از دو سه نفر تشکر ویژه انجام دهم. آقایان علی مانوسی فر و حامد علیجانی در یک ماه اخیر زحمات زیادی برایم کشیدند و از آنها سپاسگزارم.

آقای گل جهان همچنین با بیان این که فوتسال آسیا به سرعت در حال پیشرفت است، اضافه کرد: تمام تیم ها با سرمایه گذاری به مسابقه ها آمده بودند. تایلند 9 ملی پوش را در اختیار داشت و شاپای برزیلی هم در این تیم رهبری می کرد. مربی بسیار سرشناس اسپانیایی هم هدایت نماینده تایلند را بر عهده داشت که قبلا گزینه سرمربیگری اسپانیا بود. فوتسال آسیا به سرعت در حال پیشرفت است و ما اگر استعدادهای خودمان را نادیده بگیریم، به جرات می گویم که در یک دهه آینده دیگر رده پنجم آسیا را هم نخواهیم داشت.

او همچنین درباره برنامه اش برای آینده و حضور در لیگ برتر به ایسنا گفت: با باشگاه دبیری تبریز به توافق رسیده ام تا برای فصل آینده به عنوان بازیکن و مربی به این تیم کمک کنم اما تا زمانی که قرارداد ثبت نشود، هیچ چیز قطعی نیست. جایی کار می کنم که برای قهرمانی برنامه داشته باشد و در دبیری هم قصد داریم بازیکنان بزرگی جذب کنیم. با کادر فنی قوی هم صحبت کرده ام و قرار است حسین شمس به عنوان مشاور، بزرگ تیم و استاد همه ما تجربیاتش را در اختیارمان قرار دهد و سیامک دادادشی بازیکن سابق تیم ملی و مربی تحصیل کرده هم در کنارم خواهد بود. از بهترین مربیان بدنساز و دروازه بان هم استفاده خواهیم کرد اما کسی در تیم سرمربی نخواهد بود. قرار است من مربی گری کنم و در زمین هم حضور داشته باشم. سیامک هم به من کمک می کند و ما همه با هم همکار هستیم. با این حال افشین دبیری به من گفته که همه کاره تیم خواهم بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.