چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آغاز ثبت‌نام دانش‌ آموزان از 15 خرادماه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل رسیدگی دفتر ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایت آموزش و پرورش گفت: ثبت نام سال تحصیلی 93-92 دانش آموزان به همه استانهای کشور بخشنامه شده به طوری که از 15 خردادماه تا 15 تیرماه ثبت نام دانش آموزان در مدارس انجام می شود.

قاسم مستقیم با بیان اینکه ثبت نام مدارس به همه استانها ابلاغ شده است، افزود: اصلاحیه و دستورالعمل تکمیلی تبت نام برای سال تحصیلی 93-92 به همه استانهای کشور بخشنامه شده و از 15 خردادماه تا 15 تیرماه ثبت نام دانش آموزان در مدارس انجام می شود.

وی ادامه داد: براساس این دستورالعمل، سنجش سلامت نوآموزان از اول خرادماه در پایگاه های کشور آغاز می شود.

مدیرکل رسیدگی دفتر ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش تصریح کرد: طبق روال هر سال، نظارت بر ثبت نام مدارس در ستادهای ثبت نام به صورت محسوس و نامحسوس انجام می شود و بجز مدارس خاص، هیچ یک از مدارس دولتی در زمان ثبت نام مجاز به اخذ شهریه نیستند مگر دریافت هزینه بیمه و کتاب، لذا اخذ هر گونه وجه دیگری غیرقانونی است.

مستقیم گفت: برنامه ثبت نام مدارس تداخلی با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ندارد، چرا در روزهای پنج شنبه و جمعه انتخابات برگزار می شود، لذا مشکلی برای امر ثبت نام ایجاد نمی شود.

وی درباره اسکان نوروزی فرهنگیان و میزان رضایت آنها نیز به ایسنا، گفت: امسال با توجه به تخفیف 50 درصدی هزینه های اسکان وهمچنین افزایش کیفیت مراکز اسکان از لحاظ تجهیزات، امکانات، نظافت و مهمانپذیری، رضایتمندی از سوی فرهنگیان نسبت به سال گذشته افزایش داشت.

مستقیم تصریح کرد: امسال 54 درصد از فرهنگیان به سفر نوروزی رفتند که این آمار سفر نیز نسبت به سال گذشته که 40 درصد بود افزایش خوبی داشت.

مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: ستاد اسکان آموزش و پرورش برای تابستان نیز آمادگی کامل دارد تا از مهمانان فرهنگی و خانواده هایشان در تعطیلات تابستان پذیرایی کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.