دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مورگان فریمن سیمای یک ستاره متفاوت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بازگشت شواليه سياه نيز مانند دو قسمت پيشين فيلم هاي بتمن، مورگان فريمن را در نقش همكار (و عملا پدر خوانده) بروس وين شامل مي شود. به گفته فريمن، كريستوفر نولان تا مدت ها براي ساخت اين فيلم مقاومت مي كرد و در تاييد مخالفتش عدم موفقيت دنباله هاي طولاني سينما را مثال مي زد اما در نهايت بعد از پذيرش كار انرژي بي نظيري براي آن صرف كرد و فريمن نيز يكي از نخستين كساني بود كه براي ادامه كار دعوت شد.

مورگان فریمن سیمای یک ستاره متفاوت

از جمله جذاب ترين موضوعاتي كه علاقه مندان بتمن منتظر فاش شدن آن بودند، شخصيت منفي داستان و ماجراي او بود. به گفته فريمن نقش آفريني درخشان هيث لجر در نقش «جوكر» و مرگ ناگهاني او چنان جذبه اي به شخصيت جوكر داده بود كه برابري يا احيانا پيشي گرفتن نسبت به آن كار ساده اي به نظر نمي رسيد: «مي دانيد مرگ يك شخصيت كل پروژه را تحت شعاع قرار مي دهد. نقش لجر در فيلم قبلي به طور كامل فيلمبرداري شده بود و فيلم تقريبا در مرحله تدوين بود اما مرگ او كماكان پروژه را تحت تاثير شديد قرار داد، خصوصا به اين دليل كه مردم اغلب شخصيت لجر و اتفاقي كه براي او افتاده بود را با جوكر در فيلم تركيب مي كردند و شايعاتي مطرح شد مبني بر اينكه تاثير فيلم باعث بروز آن اتفاق ناگوار شد، چيزي كه من اصلا قبول ندارم...»

به هر حال شخصيت «بين» با ماسك حاوي گاز مسكني كه همواره براي نجات از درد شديدش به چهره دارد بديل نولان براي اين شخصيت بود كه بتمن را بعد از هشت سال خانه نشيني دوباره به خيابان هاي «گاتهام سيتي» باز گرداند . اگر جوكر مظهر آشوب و هرج و مرج دروني بود، اين شخصيت جديد قدرتي باورنكردني و علاوه بر آن تا حدودي رنگ و بويي سياسي دارد كه كارگردان زير بار عمدي بودن آن نمي رود. «گروه سايه ها» با ميل بي نهايت شان به تخريب همه آنچه در شهر اصلاح ناپذير به شمار مي آورند حال و هوايي شبيه به گروه هاي تروريستي نظير القاعده را يادآوري مي كند.

به علاوه بعيد است كسي متوجه اين نكته نشوند كه نام شخصيت منفي داستان، با نام شركت بدنامي  كه ميت رامني، كانديداي حزب محافظه كار در انتخابات آتي رياست جمهوري آمريكا يكي است، خصوصا اينكه «بين» در فيلم مدام در صدد جذب مردم «گاتهام سيتي» است و با كمال تعجب و به رغم اينكه او مي تواند بي هيچ ناراحتي كل شهر را ويران كند بعضي از مردم نيز به او مي پيوندند.

مورگان فریمن سیمای یک ستاره متفاوت

هرچند فريمن هم مانند نولان معتقد است برداشت هاي سياسي بيشتر در نگاه خود تماشاچيان است تا فيلم اما مشتاقانه وارد بحث هاي سياسي مي شود. در واقع يكي از راه هايي كه مي توان با كمك آن خشم شخصيت آرام و متيني مانند مورگان فريمن را ديد، حرف زدن از سياست و خصوصا نام بردن از محافظه كاران آمريكايي است: «در آغاز كار اوباما تمام هم و غم جمهوري خواهان اين بود كه به هيچ وجه اجازه ندهند او براي دور دوم انتخاب شود؟ چطور؟ از اين راه كه خيلي ساده اجازه هيچ فعاليت مفيدي را به او ندهند تا در دور بعدي انتخاب نشود.

موفقيت آنها به اين معني است كه با پول مي شود كشور را خريد و به سياست هاي آن شكل داد ... اگر آنها موفق شوند چطور مي توان كشور را از ثروتمندان پس گرفت؟» و مي افزايد به نظر او هيچ اميدي نمي توان داشت كه رياست جمهوري آفريقايي-آمريكايي بتواند تغييري در مشكلات نژادي موجود در آمريكا ايجاد كند يا وضعيت سياهان را بهبود ببخشد.

مورگان فریمن سیمای یک ستاره متفاوت

فريمن كه در ٧٥ سالگي اش به سر مي برد بازيگري گرانقيمت و معتبر است كه به رغم بازنشسته شدن بسياري از همسالانش از جمله «جن هكمن» كماكان كار مي كند: «جن در فيلم «نابخشوده» اثر كلينت ايستوود همكار من بود ... اما مدت هاست ترجيح مي دهد در خانه بنشيند رمانش را بنويسد يا نقاشي كند. در مقابل كلينت ايستوود مثل خود من كماكان مشغول فيلمسازي است ... كار با او يكي از لذت بخش ترين پروژه هاي سينمايي من بوده است. فكر مي كنم او تا لحظه آخر به كار كردن ادامه بدهد. او مانند جان هادسن جزو نسلي است كه بر اين باور بودند بايد بازيگران را درست انتخاب كرد و بعد به كناري ايستاد و گذاشت آنها كار خودشان را بكنند.»

او در «شكست ناپذير» اثر كلينت ايستوود در نقش نلسون ماندلا ظاهر شد. خود وي ملاقاتش با ماندلا را چنين توصيف مي كند: « در واقع او مرا به پروژه فيلم دعوت كرد، چون وقتي از او پرسيدند فكر مي كند چه كسي بايد نقشش را ايفا كند بلافاصله از من نام برد. اين طور شد كه من فرصت كافي يافتم به ديدن او بروم تا بيشتر با شخصيتش آشنا شوم.»

مورگان فریمن سیمای یک ستاره متفاوت

نظرات سياسي فريمن و اطلاعات او در اين مورد و موضع داشتنش در زمينه مسائل نژادي به خوبي گوياي تجربه هاي كودكي او در محيط هاي درگير با چالش هاي نژادي از جمله مي سي سي پي و جنوب شيكاگو در ايالات متحده دهه ٤٠ و همينطور سال هاي جواني او در ارتش آمريكاست. تنها بعد از اين دوران كوتاه در ارتش و در دهه ٦٠ است كه فريمن كم كم جذب تئاتر و سپس سينما مي شود و با فيلم هايي مانند «رستگاري در شاوشنگ» و «هفت» نامش را در تاريخ سينما جاودانه مي كند.

خود مورگان فريمن نيز با توجه به قيمت ٧٠ ميليون دلاري اش ناچار نيست كار كند و مي تواند بيشتر وقتش را به تفريح و استراحت بگذراند: « چرا مدام كار مي كنم؟ چون اين كار را دوست دارم! بازي كردن من به اجبار و براي درآمد نيست، بلكه به خاطر عشقم به اين شغل است.»

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.