شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: راه حل‌هایی برای دکوراسیون فضاهای کوچک ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 اگر خانه اي نقلي و كوچك داريد در مورد دكوراسيون آن نگران نباشيد. در اين مطلب ترفندهايي را برايتان مطرح مي كنيم كه مي توانيد با استفاده از آنها دكوراسيوني زيبا و ايده آل براي فضاهاي كوچك خانه خود تدارك ببينيد.

راه حل‌هایی برای دکوراسیون فضاهای کوچک

ورودي كوچك

• اگر فضا براي قرار دادن يك جا لباسي نداريد، بر ديوار ورودي خود تعدادي گيره براي آويختن كت و لباس هاي دم دستي خود نصب كنيد و يك جا لباسي باز را بوجود بياوريد. همچنين از تعدادي سبد براي قرار دادن اشياء كوچك تر از قبيل كلاه و دسته كليدها در فضا استفاده كنيد.

• در بالاي ميز كنسول موجود در ورودي خود تعدادي چراغ كوچك نصب كنيد تا نورپردازي فضا را ارتقا دهد و فضاي كوچك ورودي شما را بازتر جلوه دهد.

• اگر فضايي تعريف شده به عنوان ورودي نداريد با قرار دادن يك دراور كوچك و ظريف در گوشه اي نزديك در ورودي و يك صندلي در كنار آن اين فضا را براي خانه خود تعريف كنيد. به ياد داشته باشيد كه هميشه فضاهاي ذخيره سازي مي توانند به تعريف يك فضا بپردازند.

راه حل‌هایی برای دکوراسیون فضاهای کوچک

نشيمن كوچك

• در اتاق نشيمن كوچك خود كاناپه اي بدون تكيه گاه را درست در مركز توجه در چيدمان مبلمان قرار دهيد. اين عنصر در عين حال كه فضايي راحت براي نشستن بوجود مي آورد ديد را نيز مسدود نمي كند و سبب گرفتگي فضا نمي شود.

• از قرار دادن ميز پذيرايي در دكوراسيون اتاق نشيمن كوچك جدا خودداري كنيد. اگر به سطحي براي قرار دادن ليوان نوشيدني و ظرف ميوه نياز داريد توصيه مي كنيم از يك چهارپايه كوچك به جاي ميز پذيرايي استفاده كنيد.

• يك پرده پارچه اي ساده و زيبا يا يك قطعه هنري بزرگ را در مقابل قفسه كتابخانه قرار دهيد تا كاملا آن را بپوشاند. اين كار كمك مي كند تا نماي كتاب هاي متعدد جلوه دكوراسيون اتاق نشيمن كوچك شما را به هم ريخته و شلوغ جلوه ندهد.

راه حل‌هایی برای دکوراسیون فضاهای کوچک

غذاخوري كوچك

• يك نيمكت ظريف و كوچك را در گوشه اي از اتاق غذاخوري خانه خود قرار دهيد ،اين نيمكت امكان نشستن افراد بيشتري را فراهم مي كند و شما مي توانيد از ميهمانان بيشتري به راحتي پذيرايي كنيد، در حالي كه از فضاي زير آن مي توانيد براي قرار دادن عناصر متعددي استفاده كنيد.

• ميز غذاخوري خود را به سمت پنجره بكشيد و به آن بچسبانيد. با اين كار مي توانيد فضاي زميني باز بيشتري داشته باشيد و همچنين در مواقعي كه تعداد ميهمانان بيشتر بود آن را جلو كشيده و از آن سمت ميز كه به پنجره چسبانده بوديد نيز براي نشستن استفاده كنيد.

• با نصب آينه اي بزرگ كمك كنيد تا فضا وسيع تر و دلبازتر جلوه كند. اگر امكانش هست بهتر است آينه را درست مقابل پنجره نصب كنيد.

راه حل‌هایی برای دکوراسیون فضاهای کوچک

آشپزخانه كوچك

• تا جايي كه امكان دارد از قفسه ها و فضاهاي ذخيره سازي عمودي استفاده كنيد. اين كار سبب مي شود تا گنجايش فضا به حداكثر ميزان خود برسد. همچنين براي اينكه مشكل گم شدن اشياء در قسمت عمقي قفسه ها را نداشته باشيد، توصيه مي كنيم اندازه و عمق قفسه ها را كم و متناسب با اندازه ابزار و اشيايي كه قرار است در آنها قرار دهيد در نظر بگيريد يا از اكسسوري مخصوص سازماندهي قفسه ها استفاده كنيد.

• از فضاهاي ديواري موجود با نصب حلقه هايي براي آويزان كردن ابزار و اشياء مورد نياز در آشپزخانه حداكثر استفاده را ببريد.

• به جاي كابينت هاي در دار و بسته براي قسمت فوقاني ديوار آشپزخانه از تعدادي كابينت با در شيشه اي يا قفسه هاي باز استفاده كنيد. اين كار از گرفتگي و خفگي فضاي آشپزخانه جلوگيري مي كند و فضا را باز و روشن تر جلوه مي دهد.

راه حل‌هایی برای دکوراسیون فضاهای کوچک

اتاق خواب كوچك

• اگر فضاي كافي براي قرار دادن ميز كنار تختي نداريد توصيه مي كنيم از طبقه ها روي ديوار كنار تخت در ارتفاعي پايين استفاده كنيد تا در عين حال كه فضاي زميني اشغال نمي شود سطحي براي قرار دادن اشياء لازم هنگام خواب از قبيل كتاب و عينك مطالعه، ليوان آب، ساعت زنگي و... برايتان بوجود مي آيد.

• اگر در كمدها هنگام باز شدن ايجاد مشكل مي كند توصيه مي كنيم آنها را حذف كنيد و به جاي آن از پرده اي ساده به عنوان در كمد استفاده كنيد يا اگر امكانش هست در كمدها را به حالت كشويي تبديل كنيد.

• به جاي آباژور از چراغ هاي ديواري و ديواركوب ها بر ديوار استفاده كنيد.

راه حل‌هایی برای دکوراسیون فضاهای کوچک

سرويس بهداشتي كوچك

• سينك هاي روشويي پايه دار خيلي زيبا و با شكوه هستند، اما اين نوع روشويي ها براي سرويس بهداشتي هاي كوچك مناسب نيستند. چون در عين حال كه فضاي زميني را اشغال مي كنند هيچ كاربردي ندارد. توصيه مي كنيم از سينك هاي روشويي كابينت دار استفاده كنيد.

• به جاي نصب قاب هاي هنري توصيه مي كنيم طبقاتي باز بر ديوار سرويس بهداشتي نصب كنيد و اشياء و عناصر كوچك و مورد نياز در سرويس بهداشتي را ابتدا در سبدهاي زيبا و سپس روي اين طبقات قرار دهيد تا جلوه اي مرتب و سازمان يافته بوجود آيد.

• پشت در سرويس بهداشتي خود (از سمت داخل فضا) گيره هاي آويز يا چوب لباسي هاي مخصوص پشت در را نصب كنيد تا بتوانيد حوله ها و ديگر عناصر را بر آن بياويزيد.

 

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.