جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اسراییل: باید به تنهایی به ایران حمله کنیم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: موشه یعالون وزیر دفاع جدید رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گفت که این رژیم باید خود را برای حمله یکجانبه و تنها به تاسیسات هسته ای ایران آماده کند.

عالون در سخنانی به مناسبت سالروز تشکیل رژیم صهیونیستی گفت:" اسراییل باید خود را برای حمله احتمالی یکجانبه(بدون کمک آمریکا) به تاسیسات هسته ای ایران آماده کند و افزود:" برنامه هسته ای ایران نه تنها مهم ترین تهدید برای اسراییل بلکه تهدیدی برای خاورمیانه و جهان مدرن محسوب می شود.

یعالون با اشاره به اینکه مسیر هسته ای شدن ایران ممکن است به یک فاجعه ختم شود ، مدعی شد:" ایران اتمی می تواند به یک مسابقه تسلیحاتی در خاورمیانه بینجامد و حتی اتمی شدن ایران ممکن است سبب دست یابی گروه های تروریستی به سلاح هسته ای شود و این وضعیت می تواند کابوسی برای جهان غرب باشد."

یعالون با اشاره به اینکه دنیا در مقابله با برنامه هسته ای ایران تا کنون تاخیر داشته است، افزود:" چرخش سانتریفیوژ های تاسیسات هسته ای ایران و اورانیوم غنی شده در اختیار ایران نشان می دهد که تهران تا کنون تحت تاثیر فشارهای بین المللی قرار نگرفته است و حتی بیشتر از آن با توجه به اینکه ایران احساس نمی کند برنامه غرب متوقف کردن برنامه هسته ای ایران است؛ به خود اجازه می دهد تا این برنامه را توسعه دهد."

یعالون در ادامه افزود:" تنها در زمانی که ایران را در دوراهی قرار دهیم می توانیم برنامه هسته ای این کشور را متوقف کنیم."

وی گفت:" تنها افزایش قابل توجه فشارهای تحریمی، انزوای بین المللی، و یک تهدید معتبر نظامی برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران است که ایران را به این نتیجه گیری می رساند که بقا مهم تر از دست یابی به سلاح هسته ای است!

وزیر دفاع جدید رژیم صهیونیستی افزود:" اسراییل نباید کمپین مقابله با برنامه هسته ای ایران را رهبری کند اما حکومت یهود نخستین هدف ایران در صورت دست یابی این کشور به سلاح هسته ای است."

یعالون در ادامه گفت:"کمپین مقابله با ایران باید دست جامعه جهانی باشد اما باید اسراییل آماده باشد که تنها با قابلیت های نظامی خودش با تهدید هسته ای ایران مقابله کند."

گفتنی است روز سه شنبه بنی گانتز رییس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی نیز در مصاحبه ای با رادیو اسراییل مدعی شده بود که این رژیم توانایی حمله یکجانبه به تاسیسات هسته ای ایران بدون کمک گرفتن از دیگر کشورها را دارد.

جمهوری اسلامی ایران با رد تلاش برای دست یابی به سلاح هسته ای و نیز با تاکید بر حقوق هسته ای خود بارها هشدار داده است که در صورت تجاوز نظامی یک کشور خارجی، پاسخی پشیمان کننده به متجاوزان خواهد داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.