"> درآمد 870 هزار دلاری «سای» از یوتیوب
پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: درآمد 870 هزار دلاری «سای» از یوتیوب ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سیتنا: دقایقی پس از آنکه ستاره‎ی موسیقی کره جنوبی، پارک جه سانگ "سای" طی مراسم در سئول ویدیو کلیپ موسیقی جدید خود با نام "جنتلمان" را پخش کرد، این کلیپ بلافاصله به شبکه‎ی یوتیوب انتقال و مورد استقبال گسترده‎ی کاربران قرار گرفت.

این ستاره‎ی کره‎ای که چند ماه پیش با ترانه‎ای به نام "گانگنام استایل" شهرت جهانی پیدا کرد تاکنون بیش از یک میلیارد و نیم بازدید کننده در یوتیوب داشته است.

این خواننده در شرایطی آلبوم جدیدش را منتشر می کند که ترس و نگرانی ناشی از تهدیدات بمباران اتمی از سوی کره شمالی بر فضای شبه جزیره کره بویژه کره جنوبی سایه افکنده است.

پیش‎تر، خبرگزاری آسوشیتد پرس برآورد کرده بود که سای از طریق تبلیغات در یوتیوب و آیتونز حدود 8٫1 میلیون دلار درآمد داشته است؛ در حالیکه میزان درآمد او از فروش موسیقی آنلاین در کره‎ی جنوبی تنها 60 هزار دلار بوده است.

بیشترین بازدید ویدیو کلیپ گانگنام استایل در ایالات متحده بوده است، همچنین این ویدیو کلیپ حدود 2.9 میلیون بار در آمریکا دانلود شده است.

بر اساس این گزارش درآمد سای از یوتیوب 870 هزار دلار، از فروش سی دی 2.6 میلیون دلار و از آگهی های تبلیغاتی 4.6 میلیون دلار بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.