دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نتایج آخرین تحقیقات FBI از حادثه بوستون ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: نتایج آخرین تحقیقات پلیس فدرال آمریکا در خصوص حادثه بمب گذاری در جریان مسابقات دو ماراتن در بوستون آمریکا اعلام شد.

بمب هایی که روز دوشنبه در جریان رقابت های دو ماراتن در بوستون منفجر شدند، بمب های کوچک و کم قدرتی بودند و بر اساس گزارش های اف بی آی تمام نشانه ها حاکی از این است که این بمب ها با استفاده از مواد انفجاری در خانه ساخته شده و در سطل های زباله جاسازی شده بودند.

مقامات فدرال این حادثه را در دسته «حملات تروریستی» قرار دادند اما از داخلی یا خارجی بودن سازنده بمب ها اظهار بی اطلاعی کردند.

تحقیقات قادر به تشخیص ردپایی از C-4 یا هر ماده منفجره قوی نبوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.