جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نیلسون در پرسپولیس می ماند؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تنها مشکلی که وجود دارد سن نسبتا بالای این دروازه بان است اما آمادگی بدنی خوب او و مقبولیتی که در بین بازیکنان دارد باعث شده است که سن بالای او چندان به چشم نیاید. مسئله دیگر این است که اغلب دروازه بان های داخلی که به پرسپولیس آمده اند نتوانسته اند انتظارات را برآورده کنند.

نیلسون در پرسپولیس می ماند؟

نیلسون هم موافقت اولیه اش را برای این کار اعلام کرده است. اما گفته به زودی در جلسه ای با مدیران این تیم تصمیم نهایی اش را می گیرد. نیلسون پیش از این بارها گفته بود که دوست دارد در پرسپولیس بماند. او حتی از علاقه خانواده اش به ماندن در ایران هم حرف زده بود. با این تفاسیر به نظر می رسد نیلسون فصل بعد هم دروازه بان شماره یک پرسپولیس باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.