جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واکنش آمریکا به وقوع زمین لرزه در ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: جان كري وزير امور خارجه آمريكا در گفتگويي با رسانه هاي اين كشور به وقوع زمين لرزه روز گذشته در ايران واكنش نشان داد.

جان كري در گفتگو با رسانه هاي آمريكايي به خانواده قرباني زمين لرزه سراوان تسليت گفت.

وي در ادامه با بيان اينكه در اين شرايط سخت آماده كمك به ايران و پاكستان هستيم افزود: براي همكاري با اين دو كشور و مقابله با پيامدهاي زمين لرزه روز گذشته، دست ياري خود را دراز مي كنيم.

گفتني است روز گذشته زمين لرزه اي مهيب با قدرت بيش از 7ريشتر شهر سراوان از توابع استان سيستان و بلوچستان و قسمت هايي از پاكستان و چند كشور عربي حوزه خليج فارس را لرزاند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.