شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: یک برنامه​ریزی 7روزه برای کسانی که عاشق تغییر هستند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خیلی از افراد می خواهند زندگی شان را تغییر درست و حسابی بدهند اما نمی دانند چطور باید این كار را انجام دهند. عده ای با تغییر سبك لباسشان یا تغییر چهره تنوع موقتی را وارد زندگی شان می كنند اما تمام این تغییرات سطحی آنطور كه باید راضی شان نمی كند. اما ما یك 7 روز استثنایی را برایتان برنامه ریزی كرده ایم كه با انجام آن احساس بی نظیری را تجربه خواهید كرد. یك بار به امتحانش می ارزد.

یک برنامه​ریزی 7روزه برای کسانی که عاشق تغییر هستند

قدم اول

فكر كنید و ببینید چه چیزهایی در زندگی تان وجود دارد كه اضافی هستند و برای مدتی آنها را كنار گذاشته اید. مثلا یادداشت هایی كه مدتی گوشه ای تلنبار شده و مرتبش نكرده اید، اتومبیل قدیمی كه دیگر دوستش ندارید، شماره تلفن هایی كه دیگر به كارتان نمی آید، لباس هایی كه مدتی است آنها را نپوشیده اید و برای مدتی بی استفاده مانده است یا حتی دكمه ای را كه دیگر قابل استفاده نیست از زندگی تان بیرون بیندازید. در این یك هفته استثنایی هرچیزی كه به نظرتان دیگر قابلیت استفاده شدن را ندارد فهرست كنید. یادتان باشد هرچیزی در دنیا انرژی ای دارد و همه اسباب و لوازمی كه بدون استفاده رهایش كرده اید، روی زندگی تان تاثیر منفی می گذارد و حتی ممكن است باعث كسالت تان شود. در این 7روز استثنایی تا می توانید چیزهای اضافی را بیرون بیندازید و نتیجه شگفت انگیزش را با چشمان خود ببینید.

قدم دوم

15 دقیقه در روز را در نظر بگیرید و در آن ساعت هیچ كاری انجام ندهید. در این 15 دقیقه گوشی همراه، تلویزیون و ضبط صوت تان را خاموش كنید و به همین صورت خودتان را هم از انجام هركاری حتی جزئی ترین كار معاف كنید. به همه آد م هایی كه در اطراف تان هستند در مورد این 15 دقیقه توضیح دهید تا در این فاصله تنهایتان بگذارد . در جایی راحت بنشینید و در آن لحظات به زندگی تان فكر كنید و رفتارهایتان را تجزیه و تحلیل كنید. این آرامش و سكوت به شما كمك می كند كه راه زندگی تان را پیدا كنید. مطمئن باشید در این 15 دقیقه جرقه انجام كارهای بزرگی در ذهنتان زده خواهد شد.

قدم سوم

شاید به نظرتان خیلی مهم نباشد اما دور ماندن از رادیو و تلویزیون در این یك هفته راه خلاقیت را سوی شما باز خواهد كرد. بیشتر اوقات در معرض رادیو و تلویزیون قرار گرفتن، شما را از فكر كردن به صورت مستقل دور می كند و برای همین در این یك هفته استثنایی صبر كنید تا می توانید از آنها دور باشید و به صورت مستقل فكر كنید تا خلاقیت شگفت انگیزی را در زندگی تان تجربه كنید.

قدم چهارم

در این 7 روز بیشتر از همیشه مراقب بدنتان باشید و سعی كنید در هر روز یك كار مثبت برای جسمتان انجام دهید. مثلا یك پیاده روی لذت بخش در كوهستان، ورزش، خوردن غذاهای سالم و پرانر‍ژی نمونه ای از این كارهاست. تعجب نكنید اما تا می توانید در این یك هفته به دیگران «نه» بگویید. البته این به آن معنی نیست كه دیگران را از خودتان برنجانید بلكه خودتان را به دیگران اولویت دهید و هركاری كه باعث لذت و شادی تان می شود را به انجام كارهای دیگر ترجیح دهید. در این مسیر اگر تا مرز خودخواهی هم پیش رفتید عیبی ندارد زیرا باید در این یك هفته تا می توانید به خودتان توجه كنید.

قدم پنجم

با افرادی كه مدت هاست خبری از آنها ندارید و به آنها علاقه مند هستید دوباره ارتباط برقرار كنید و وقت تان را با كسانی كه واقعا شادتان می كند، بگذرانید. در ارتباط با دیگران سعی كنید روی نحوه واكنش هایتان بیشتر توجه كنید. مثلا اگر ناراحت هستید و از دست كسی عصبانی شده اید روی تغییرات فیزیكی بدنتان بیشتر دقت كنید. به ضربان قلبتان و ضرباهنگ صدای تان هنگام عصبانیت دقت كنید، زیرا با تماشا كردن واكنش هایتان می توانید آگاهانه تر احساسات خود را كنترل كنید.

قدم ششم

از خودتان بپرسید:«اگر هیچ محدودیتی برای آرزوها وجود نداشت، دنبال چه چیزی بودید؟»، « اگر قرار بود طرح زندگی تان به دست خودتان برنامه ریزی می شد، چطور طراحی اش می كردید» و بعد كنار هركدام از این جواب ها را با تصاویر رنگی و جملات مثبت پر كنید و آنها را در جایی قرار دهید كه در این 7 روز مقابل چشمتان باشد. تنها در پایان این 7 روز استثنایی می توانید تاثیر شگفت انگیز این 6 قدم را از نزدیك لمس كنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.