پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آپارتمان‌ نشینی‌ با دستورات دین سازگاری ندارد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امروزه آپارتمان نشینی ها با دستورات دینی سازگاری و همخوانی ندارد و این چالش از جنبه روانی باید کاملا بررسی شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد فاضل لنکرانی در دیدار اعضای شورای سیاست گذاری همایش الگوی معماری و شهرسازی اسلامی - ایرانی افزود: باید در ساخت و سازها به نما و درون ساختمان ها با توجه به ارزش های دینی توجه ویژه شود.

وی برقراری ارتباط معقول و مدیریتی را ضروری دانست و تاکید کرد: بدون ارتباط دو سویه با مدیریتی معقول دستیابی به اهداف مورد نظر محقق نمی شود.

فاضل لنکرانی با بیان اینکه قم پایگاه انقلاب اسلامی ایران است گفت: قم ظرفیت گسترده ای در خصوص مسائل فرهنگی به ویژه در ارتباط با مولفه های معماری اسلامی دارد و باید از این ظرفیت برای ارائه الگو به کشور و جهان اسلام بهره گرفت.

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) ادامه داد: حوزه علمیه در این خصوص اقدامات عمیق و گسترده ای را می تواند انجام دهد و باید در همایش الگوی معماری اسلامی ـ ایرانی نظریه های موجود در فقه شیعه نیز مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فاضل لنکرانی به زیان های ساخت و ساز بدون رعایت معماری اسلامی ـ ایرانی اشاره کرد و گفت: امروزه آپارتمان نشینی ها با دستورات دینی سازگاری و همخوانی ندارد و این چالش از جنبه روانی باید کاملا بررسی شود.

وی اظهار کرد: به این مسائل تاکنون به طور کامل پرداخته نشده است و نباید فرهنگ آپارتمان نشینی در قم باب شود که در این خصوص نیازمند ساماندهی شهرداری هستیم.

فاضل لنکرانی تاکید کرد: دین مبین اسلام دین جامع و کاملی است که می توان در این خصوص از متون دینی نیز بهره گرفت که در این صورت آثار ارزشمند مطابق با اسلام ارائه خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.