شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 10 شغل پر درآمد دنیا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بیشتر مردم دلشان می خواهد كه درست پس از اتمام تحصیلات شان یا حتی حین تحصیل، شغلی با حقوق و مزایای عالی داشته باشند. بسیاری از افراد به جای اینكه سالیان دراز كار كنند تا به موقعیت شغلی بهتر و حقوق بالاتر دست یابند، ترجیح می دهند به دنبال گرفتن مداركی بروند كه آنها را به درآمد بالا، آن هم درست از زمان آغاز كار، برساند. در اینجا چند نمونه از مشاغلی كه در بیشتر كشورهای دنیا در مقایسه با مشاغل دیگر از ابتدا حقوق خوبی داشته و حوزه های شغلی كه معمولا بیشترین درآمد را دارند، عنوان می كنیم.

10 شغل پر درآمد دنیا

مهندسی سخت افزار كامپیوتر

آنها سخت افزارهای كامپیوتر یا همان قطعات را بررسی، آزمایش، طراحی و مدیریت می كنند. آنها برای موفقیت بیشتر مجبورند با توجه به تغییرات سریعی كه در جهت گسترش این حوزه اتفاق می افتد، اطلاعات و مطالعات خود را مطابق با دانش روز نگه دارند.

10 شغل پر درآمد دنیا

مهندسی نفت و پتروشیمی

آنها گازهای طبیعی و نفت خام را از زمین استخراج می كنند. مهندسان این رشته پس زمینه ای در رشته های ریاضی، ژئوفیزیك، زمین شناسی و روش های فنی استخراج دارند و در شركت های نفت و گاز یا شركت های خصوصی وابسته مشغول به كار می شوند.

10 شغل پر درآمد دنیا

مهندسی برق

گستره كاری كه این مهندسان انجام می دهند زیاد است و آنها می توانند در زمینه دامنه وسیعی از تولیدات مانند روبات ها، ماشین ها، سیستم های كابل كشی مربوط به ساختمان یا تجهیزات پزشكی فعالیت كنند.

10 شغل پر درآمد دنیا

برنامه نویسی كامپیوتر

برنامه نویسان كامپیوتر برنامه های مورد نیاز سیستم های كامپیوتری را می نویسند و به روزرسانی یا اصلاح می كنند. با توجه به گسترش كاربرد كامپیوتر در جهان این شغل زمینه فعالیت زیادی دارد.

10 شغل پر درآمد دنیا

كارگزاری بورس

این افراد سواد حرفه ای در زمینه بورس و انواع سهام دارند و كار اصلی آنها خرید و فروش سهام و فعالیت در بازار بورس است.

10 شغل پر درآمد دنیا

اقتصاددانان

این افراد معمولا مدرك دكترا در یكی از گرایش های علم اقتصاد دارند و در مورد توزیع منابع برای تولید كالا و خدمات مطالعه می كنند. آنها همچنین وضعیت مسائل مالی و اجتماعی كه بر تجارت جهانی اثر می گذارد را پیش بینی و تجزیه و تحلیل می كنند.

10 شغل پر درآمد دنیا

خدمات درمانی خانگی

این افراد فارغ التحصیلان رشته های بهداشت و درمان هستند و با مجوزهای مخصوص، مراكز خدمات درمانی در خانه راه می اندازند تا فعالیت های درمانی برای بیماران و سالمندان را در خانه هایشان انجام دهند.

10 شغل پر درآمد دنیا

مدیران تحلیلگر

این یكی از مشاغل نسبتا جدید است كه فارغ التحصیلان رشته «MBA» برعهده می گیرند. آنها مطالعه و تحقیق می كنند و برای مشاغل و تجارت ها، طرح های استراتژیك می سازند. مسئولیت این مدیران حل مشكلات و ارائه توصیه های لازم به مدیران است.

10 شغل پر درآمد دنیا

مدیر امنیت شبكه

چنین فردی داده ها را با استفاده از نرم افزارهای مخصوص، جمع آوری، ذخیره سازی و سازمان دهی می كند. مهندس نرم افزاری كه با عنوان مدیر امنیت شبكه مشغول كار می شود احتیاجات كاربران را تجزیه و تحلیل كرده و پایگاه داده ای ایجاد می كند كه از نظر امنیت و یكپارچگی بی نقص باشد.

10 شغل پر درآمد دنیا

مهندسی معماری و شهرسازی

این افراد پروژه های شهری مثل فضاهای سبز را برای ایجاد هماهنگی و هارمونی در شهر طراحی می كنند و در كل معماران فضای شهری هستند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.